הגליידס 4 : התחלת הסוף

יול 22

העונה הרביעית של "דה גליידס", סדרת המשטרה המתרחשת בפלורידה החמה והלחה, משודרת כאן באיחור ניכר, כשנה לאחר שהסתיימה בארה"ב. העונה, והסדרה בכלל. למרבה האירוניה, דווקא הפרק האחרון היה הנצפה ביותר (למעלה מ-3.4 מיליון צופים), מאז פרק הבכורה בעונה הראשונה. כוכב הסדרה, השחקן האוסטרלי מאט פאסמור (הבלש ג'ים לונגוורת'), המשיך לתפקיד ראשי חדש בדרמה הסקסית Satisfaction שעלתה בשבוע שעבר בערוץ USA .

בסוף העונה הקומדת של "דה גליידס", לונגוורת' הציע נישואין לחברה שלו, האחות קלי (קילי סנשז). עכשיו היא חוזרת עם תשובה. אם יש לכם משהו נגד ספוילרים, דלגו לפסקה הבאה. אחרת, אתם רוצים לדעת כבר עכשיו אם כן או לא. ובכן: כן. בפרק האחרון מתקיימת החתונה, אבל משהו קורה. אירוע דרמטי, אלים, שמסתיים באי ודאות לגבי גורלה של אחת הדמויות העיקריות בסדרה.

הפרק הראשון נפתח במה שפאסמור מגדיר כ"מחווה ל'סקובי דו', משהו מפחיד ומשעשע". בהמשך, עוד סיפור עם אווירה עלטבעית כלשהי, על רצח שהקורבן שלו נראה כאילו הותקף ע"י זומבי. לדברי קרלוז גומז, המגלם את הפאתולוג סנשז, הפרק הושפע מאירוע מזעזע שהתרחש במיאמי לפני כשנתיים, כאשר אדם מסומם התנפל על הומלס ולעס את פניו! בעונות קודמות הכירו הצופים את משפחתו הקובנית החמה של סנשז. כעת, יציג דניאל (ג'ורדן וול), האסיסטנט של סנשז, את אחיו דרו וזו הזדמנות להראות איך נראית יריבות בין אחים מוצלחים במשפחה יהודיתאמריקאית.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *