כותרות האתמול: 29 באוקטובר, 1971

אוק 29

אוקטובר 1971 היה חודש של חתונות וחתונות-בדרך, בעולם המוזיקה והבידור בארץ. להיטון היה שם, כדי להתרשם ולספר לקוראים.

לדברי להיטון, "החתונה הסנסציונית ביותר" היא של הבדרן דודו דותן בן ה-22 ובח"ל אירית, בת ה-20 . בהעולם הזה קוראים לה עירית, בע', וזו לא המחלוקת היחידה: בלהיטון היא בן דויד ובהעולם הזה שמה בנימין ואילו ויקיפדיה גורסת: בן בנימין. להיטון סיפר שהרומן התחיל על סיפון ספינת הנופש "נילי", והתברר להם ששניהם היו בלהקת פיקוד צפון, אבל "רק עתה הם גילו שלמעשה יש להם הרבה אחד כלפי השנייה והם כבר מתכננים את עתידם המשותף". העולם הזה כתב על הכלה "היא גם חכמה וזמרת וסטודנטית טרייה באוניברסיטת תל אביב", והוסיף ש"דודו השמנמן הצליח להדהים אפילו את אמרגנו כשהכריז על כוונתו להינשא לבחירת ליבו". שנים אחדות לאחר שהתחתנו ונולדה להם בת, נקלעו נישואיהם למשבר קשה ומתוקשר והם התגרשו.

ברוח חוש ההומור הסבנטיזי הלא-ממש מעודן או תקין פוליטית, כמו שאומרים כיום, המשיך להיטון, "חתונה מיועדת שנייה, אף היא בסימן משקל כבד, תהיה זו של ציפי שביט. היא מתכוונת לערוך את טכס כלולותיה עם משה פרי-פז, עוד לפני שההצגה 'ג'מבו' בה היא משתתפת, תצא לחו"ל". נישואיהם הסתיימו באופן טראגי עם מותו של משה ז"ל, ממחלה קשה, -1974 . כעבור כשנה ציפי נישאה לאבישי דקל, מאז ועד עצם היום הזה.

עוד מזל טוב, ללואי להב לרגל נישואיו לחברתו לצוות הווי של הצנחנים, צוריה חופרי (כמובן שנפלה טעות וזו לא צוריה, אלא צרויה ששמרה על שם נישואיה, להב, גם לאחר שהתגרשה מלואי).

גם בידיעה המשמחת הבאה נפלה טעות בנוגע למקום הולדתו של החתן, כוכב "בוסתן ספרדי", דודו אלהרר: לא קיבוץ עינת, שם כנראה נולדה הכלה, רחל גורן, אלא קזבלנקה, מרוקו.

להיטון, באותו גיליון, איחל מזלטוב למוצי אביב, שתמיד ייזכר בזכות "מלכות החרמון", שהתחתן עם עליזה בר עוז, "מי שהייתה בעבר חברה בלהקת הבנות של חיל האוויר. השושבין הראשי בחתונה היה שכנו של מוצי לדירת הרווקים, בועז שרעבי. לאחר החתונה מיהרו כולם למסיבה העליזה במועדון חצות וחצי". מוצי ועליזה שהתגרשו מאז, הם הוריה של דין דין אביב.

מכאן, לחתונה שלא הייתה. להיטון, כמו רבים אחרים, אז, היה משוכנע שששי קשת בדרך לחופה, עם חברתו רונית (שלובסקי). עובדה, הם אף קנו דירה. אבל כעבור מספר חודשים, זמן קצר לפני שעמדו להירשם ברבנות, ששי הכיר את יונה אליאן שכיכבה לצידו בסרט "נורית". רונית אמרה להעולם הזה שהוא "עזב אותי תוך שלושה ימים, אחרי שלוש שנות חברות, ועבר אליה". ששי ויונה נשואים עד עצם היום הזה, הורים למאי ואריאל, מוזיקאי ושחקנית, כמו אבא ואמא.

בחזרה למוצי ולשיר שהיטיב לבטא את מצבו (יש לקוות), בחתונה, "אני מרגיש כמו אריה", שכתבו שותפו לדירה, בועז, ויורם טהר לב. אולי הרגיש כמו אריה, אבל הסתפק בשבוע אחד במצעד הפזמונים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *