מה לראות

יול 27

(צילום: יח"צ)

אמירה מורג ממליצה על סרטי קולנוע חדשים ועל סרטי סופ"ש בטלוויזיה.

 

סרט האקשן פצצה אטומית מתרחש בשנות ה-80 , בימים שלפני נפילת חומת ברלין. שרליז ת'רון מככבת כלורן ברוטון, סוכנת חשאית בשירות הוד מלכותה, מומחית באמנויות לחימה ובעלת ניסיון ארוך כמרגלת. כאשר לורן נשלחת על ידי הארגון לברלין לאתר מסמך יקר ערך, היא נקלעת למשחק ריגול מסוכן שאותו רק מעטים שורדים. עם ג'ון גודמן, ג'יימס מקאבוי וטובי ג'ונס.

דיאן קיטון מככב בהמפסטד שלי, כאמילי וולטרס, אלמנה אמריקאית המתגוררת בבית דירות בהמפסטד, לונדון. יום אחד היא רואה בין העצים צריף עץ שנראה כי הוא מאוכלס על ידי חסר בית, ומגלה את דונלד (ברנדן גליסון), שחי לו בשקט בתוך החורשה, זה 17 שנה. אלא שכרישי נדל"ן חומדים את חלקת האדמה הקטנה עליה הוא חי, כדי להקים שם פרויקט מגורים יוקרתי. אמילי מחליטה לעזור לו במאבקו ויוצאת אפילו נגד חברתה הטובה המובילה את המאבק השכונתי לסילוקו.

הקומדיה הרומנטית חולי אהבה מספרת על קומיל (קומיל נאנג'אני), קומיקאי שמספר בדיחות למחייתו, למשל על המשפחה המשוגעת שלו, המנסה לחיות באמריקה כאילו היא עדיין בפקיסטן, הכלות הפוטנציאליות שאמו מייעדת לו או השותף ההזוי שחולק איתו דירה. כשאמילי  (זואי קאזאן), סטודנטית לפסיכולוגיה, רואה אותו על הבמה, מתחיל ביניהם רומן שגרתי שמסתיים בכעס ובטריקת דלת. אלא שאז הוא מקבל תפנית לא צפויה. עם הולי האנטר וריי רומנו כהוריה של אמילי.

מייגן פוקס, לורה ליני, וויל ארנט ואחרים הם הקולות מאחורי צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים (שישי, HOT Gold , גרסה מדובבת ב-yes5 , בשבת), המשך הרפתקאותיהם של הצבים הלוחמים, סרט מצליח שגרף בקופות למעלה מ-250 מיליון דולר. הפעם, שרדר מצליח לברוח ממעצר, ומאחד כוחות עם מדען מטורף לא פחות ממנו, כדי להשתלט על העולם, אלא מה. בינתיים, הצבים נעזרים בחבריהם האנושיים, אפריל אוניל וקייסי ג'ונס, ויוצאים במסע חוצה יבשות להצלת כדור הארץ.

טום קרוז מככב במותחן האקשן ג'ק ריצ'ר: אין דרך חזרה (שבת, yes2 ), כאיש המשטרה הצבאית לשעבר, שחוזר ליחידתו הישנה, במטרה לנקות את שמו ולהילחם בגורמים מושחתים הנמצאים בתוך היחידה. כאשר הקצינה שהחליפה אותו נעצרת באשמת בגידה, ריצ'ר נחלץ לעזרתה ועל הדרך חושף קונספירציה ממשלתית מפחידה.

זאק גליפיאנקיס מככב בקומדיית הפשע המבוססת על סיפור אמיתי, מאסטר מיינדס (שבת, HOT Gold ו-yes1 ), כדייויד, גבר טוב לב אך לא מבריק במיוחד, בלשון המעטה, העובד בחברה המובילה סכומי כסף גדולים ברכבים משוריינים. הוא מאוהב בקלי (קריסטן וויג), חברתו לעבודה. לאחר שהיא מתפטרת, סטיב (אוון ווילסון), ידיד של קלי, מציע לה לשדוד את מקום עבודתה הקודם. השניים זקוקים למישהו מבפנים ומשכנעים את דיוויד המאוהב לעזור להם לבצע את השוד, רצוף התקלות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *