סמית זכה, קנייה הושתק ומדונה נפלה

פבר 26

סם סמית (צילום: באדיבות הליקון)

סם סמית (צילום: באדיבות הליקון)

סם סמית ואד שיראן הם הזוכים הגדולים בפרסי הבריטס שהוענקו אמש, אבל רוב הציבור התעניין במעידה של מדונה, שנפלה מהבמה תוך כדי הופעתה ובהחלטת ITV ששידרה את הטכס, להשתיק את קולו של קנייה ווסט, מחשש לשפה גסה מדי.

 
אד שיראן נגד סם סמית: תיקו, 2-2 . זו התוצאה הסופית אמש, בטכס פרסי הבריטס, הגראמי הבריטי. סמית זכה בתואר ההצלחה הבריטית הבינלאומית וגם כפריצת השנה. שיראן נבחר לזמר הבריטי הטוב ביותר ו-X שלו הוא האלבום הבריטי הנבחר. הסינגל הבריטי הטוב ביותר הוא uptown funk של מארק רונסון וברונו מארס. זמרת השנה הבריטית היא פאלומה פיית' ולהקת השנה, הצמד רויאל בלאד. הקליפ הבריטי הטוב ביותר הוא you and i של וואן דיירקשן.
בקטגוריה הבינלאומית, טיילור סוויפט ופארל וויליאמס הם הזמרת והזמר הטובים ביותר. פו פייטרז היא להקת השנה הבינלאומית.
סוויפט הייתה בין האמנים ששרו במופע וכך גם קנייה ווסט. אלא ש-ITV , שהעבירה בשידור ישיר, הכעיסה צופים רבים כאשר החליטה לשדר את הופעתו של ווסט ללא קול, בחלקה הגדול. ב-ITV הסבירו שההחלטה נבעה מכך שווסט הופיע בין השעות שמונה לתשע בערב, בזמן שעדיין יושבים ילדים מול הטלוויזיה (רק אחרי תשע בערב מותר לשדר תכנים שיש בהם אלימות, סקס ושפה גסה), ולא רצו להסתכן בכך שצופים יתלוננו שילדיהם נחשפו לדיבור, או שירה, לא ראוי.
עם כל הכבוד לווסט המושתק, העניין העיקרי אמש והיום היה, הנפילה של מדונה מהבמה, תוך כדי הופעתה. מדונה נחתה על גבה ואחרי שנרגעה בעצמה, הרגיעה את המעריצים שהכל בסדר גמור. לדבריה, איבדה שיווי משקל בגלל הגלימה שלבשה.

מדונה מועדת

סם סמית

אד שיראן

רויאל בלאד

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *