פינת הקומוניקט

נוב 30

(צילום: באדיבות הליקון)

הערב עולה בקולנוע סרט האנימציה החדש "קוקו", והוא מלווה בפסקול עם שירים בביצוע כוכבי הסרט, ביניהם גאל גרסיה ברנאל ובנג'מין בראט.

 

הערב יעלה למסכי הקולנוע בארץ "קוקו", סרט האנימציה החדש מבית דיסני-פיקסאר, ובמקביל, יוצא פסקול הסרט, עם  מוזיקה מקורית של המלחין זוכה האוסקר, מייקל גיאצ'ינו ושירים חדשים שכתבו הצמד קריסטן אנדרסון-לופז ורוברט לופז (זוכי האוסקר עבור השיר let it go מתוך הסרט "לשבור את הקרח"). ביניהם שיר הנושא, remember me , המופיע בסרט בשתי גרסאות: של השחקן בנג'מין בראט ובביצוע נטליה לאפורקדה ומיגל.

הסרט מספר על מיגל בן ה-12 (אנתוני גונזלס), שחי בכפר מקסיקני רועש ותוסס, אבל משפחתו היא כנראה היחידה באיזור ששונאת מוזיקה. כשמיגל מגלה קשר מיוחד בינו לבין הזמר האהוב עליו ביותר, ארנסטו דה לה קרוז (בנג'מין בראט), הוא מתחיל לחקות אותו ובאופן מקרי גם נכנס לממלכת המתים, שם הוא מגלה דמויות מעברה של משפחתו שבגללן היא שונאת מוזיקה. בין הקולות הנוספים מאחורי הדמויות: גאל גרסיה ברנאל, אדוארד ג'יימס אולמוס ואלפונסו אראו.

לפני הסרט מוקרן בבתי הקולנוע סרט אנימציה קצר של אולפני דיסני ובכיכובם של כל הדמויות והמדבבים מהסרט "לשבור את הקרח", ביניהם אידינה מנזל, קריסטן בל וג'וש גאד. בסרט, ארבעה שירים חדשים ומקוריים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *