25 , בספטמבר. או נובמבר

אוג 30

(צילום מסך: יוטיוב)

(צילום מסך: יוטיוב)

האם האלבום החדש של אדל ייצא כבר בחודש הבא? יש שמועה כזאת.

מכל האלבומים החדשים שמצפים להם, השלישי של אדל הוא המסקרן ביותר, מכל הבחינות, אמנותית ומסחרית. ספק אם יצליח לעבור, או אפילו להתקרב לרף המדהים שהציב האלבום הקודם, למעלה מ-30 מיליון עותקים, הנמכר ביותר שנתיים רצופות, 2011 ו-2012 . אולי המחשבה על הציפיות המוקדמות מהאלבום, היא שמעכבת את הוצאתו. או, כפי שהעריך ראיין טדר (שכתב עם אדל את rumor has it ) , באתר דיגיטל ספיי, "אדל תוציא את האלבום לפי לוח הזמנים שלה, בקצב שלה. רק היא תחליט מתי האלבום מוכן".
יכול להיות שהאלבום מוכן? יש שמועה כזו. המחלוקת היא על לגבי העיתוי. שבועון תעשיית המוזיקה הבריטית, מיוזיק וויק, טוען שזה יקרה מוקדם, כבר בספטמבר. לעומתו, הבילבורד האמריקאי גורס שהאלבום ייצא רק בנובמבר. מכל מקום, שניהם בטוחים שייצא השנה.
אם אדל לא תרצה לשבור את המסורת, גם שם האלבום השלישי יהיה מספר. את 19 הוציאה בינואר 2008 , ארבעה חודשים לפני שמלאו לה עשרים. 21 יצא ב-2011 וציין את הגיל שבו אבל אדל התחילה לעבוד עליו. במאי השנה חגגה את יום הולדתה ה-27 . האם זה יהיה שם האלבום? או אולי דווקא 25 , לציון ארבע שנים ויותר מאז האלבום הקודם. אם אכן שם האלבום יהיה מספר, אפשר, אולי, לנחש מהו לפי הציטוט שלה בטוויטר, בשנה שעברה: "ביי ביי 25 , להתראות יותר מאוחר, השנה". כידוע, 2014 באה והסתיימה ואלבום לא יצא. כנראה שרצתה עוד זמן כדי ללטש אותו. בלייבל שלה, XL , לא לוחצים עליה. איש לא יעז להרגיז את הסופרסטאר הגדולה ביותר שצמחה בבריטניה בעשור האחרון.
יש רשימה מכובדת של מוזיקאים שידוע כי אדל ביקשה את שיתוף הפעולה שלהם, ככותבים ומפיקים, אך כלל לא בטוח אם השירים ייכנסו לאלבום. ביניהם, פארל וויליאמס, פיל קולינס, מקס מרטין, דיינג'ר מאוס ואמיל הייני.
בלי קשר לשאלה איך ייקרא האלבום, 25 או 27 או כל מספר אחר, או בכלל לא, הציפייה לשירים החדשים של אדל מורטת עצבים. כולם מנסים ללקט כל בדל מידע לגביהם. אפשר למשל לחזור לראיון לירחון המוזיקה קיו, זמן קצר אחרי "21 ", שבו אמרה שבאלבום הבא היא רוצה הפקה לא גדולה. "אני רוצה שזה יישמע אקוסטי, עם הרבה פסנתר ותחושה של הקלטה חיה באולפן. אני רוצה שליטה מלאה מהתחלה ועד הסוף. אני חושבת שזה ייקח הרבה זמן כי אני רוצה לעשות את זה בדרך שלי".
המעריצים שלה ועולם המוזיקה בכלל, שהשתנה לא מעט בארבע, כמעט חמש השנים מאז האלבום הקודם, מקווים שהזמן הוא עכשיו. בחודש הבא. מקסימום, בעוד שלושה חודשים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *