אלוהים נתן לה תפקיד

ינו 18

ג'ינה רודריגז, "ג'יין הבתולה" (באדיבות yes )

ג'ינה רודריגז, "ג'יין הבתולה" (באדיבות yes )

ג'ינה רודריגז מככבת בג'יין הבתולה (הערב, yes drama ), בתפקיד שעבורו זכתה בגלובוס הזהב, כבחורה טובה שנכנסת להיריון מפתיע למרות שמעולם לא קיימה יחסי מין.

 

"כבר בעמוד 3 בתסריט ידעתי שזה תפקיד החלומות שלי", סיפרה ג'ינה רודריגז. "אני מכירה את ג'יין. המשפחה שלה מאוד דומה לשלי. אני מרגישה בבית".
ג'יין היא בחורה טובה ממוצא היספני, כמו רודריגז עצמה, בת ה-30 , ילידת שיקגו ובת להורים מפורטו ריקו. ג'יין גדלה ללא אב, עם אמא וסבתא והרבה טלנובלות (גם הסדרה הושפעה מטלנובלה ונצואלית, ג'ואנה הבתולה). בהמשך יתברר שדווקא יש אבא והוא אפילו כוכב טלנובלות ורוצה מאוד להכיר את בתו, אבל אמא שלה לא בטוחה שכדאי. ג'יין רוצה להיות מורה ובינתיים עובדת במלון שהמנהל שלו, רפאל, היה אהבתה הראשונה. הוא נשוי לפטרה (יעל גרובגלאס הישראלית, שבמקביל לסדרה זו אפשר לראות אותה גם ב-HOT בסדרה ממלכה), הלא-סימפתית (וקשר למשפחת פשע צ'כית, מתברר). רפאל עקר, בגלל טיפולים נגד סרטן שעבר. אבל לפני שהחל בטיפולים הוא הפקיד מנת זרע כדי שאשתו תוכל להרות. רצה הגורל, וגיניקולוג מבולבל, וג'יין היא זו שעוברת – בטעות – את ההפריה המלאכותית ונכנסת להיריון. כל זה, כשהיא עדיין בבתוליה. לא רק היא ואמה וסבתה צריכות להתמודד עם הסיטואציה. גם רפאל ואשתו, שרוצים מאוד בתינוק, והחבר של ג'יין, בלש במשטרה, שדווקא מכבד את הימנעותה מסקס עד לחתונתם.
לדברי רודריגז, "זו סדרה שיש בה דרמה וקומדיה והמון לב. כולם יכולים להתחבר אליה ולהזדהות איתה. לא רק אני: כל השחקנים מחויבים לסדרה. לגמרי. אין כאן דיוות ואגו. אנחנו משפחה וכולנו אסירי תודה על ההזדמנות לקחת חלק בסדרה מדהימה כזאת".
רודריגז, שהשתתפה במספר סרטי קולנוע והתארחה בסדרות טלוויזיה ובאופרת הסבון היפים והאמיצים, מצאה חן מיד בעיני ג'ני סניידר אורמן, יוצרת הסדרה. "היא אמרה לי: לא חשבתי שזה (תהליך איתור השחקנית הראשית), יהיה כל כך קל, ואני כמעט בכיתי מהתרגשות", סיפרה רודריגז. אלא שהדרך לחתימת החוזה עוד היתה ארוכה והיא נאלצה לחזור למבחני-מסך נוספים. "הייתי במתח איום. יום אחד, זה היה כשהתאמנתי לקראת המרתון, רצתי על חוף הים בסנטה מוניקה ועצרתי לנוח והתפללתי: אלוהים, אם זה אמור להיות שלי, זה יהיה שלי. אם לא, תן לי כוח להמשיך הלאה. כשקמתי להמשיך לרוץ, הסלולרי שלי צלצל וזו היתה ג'ני שבישרה לי: התפקיד שלך, בייבי. הייתי כל כך מאושרת, שצרחתי. הגשמתי חלום. היה שווה להתאכזב ולהידחות ולא לקבל תפקידים אחרים, אם בסופו של דבר, אני ג'יין".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *