סרטי סופ"ש בטלוויזיה

ינו 09

איש המסילה (באדיבות yes )

איש המסילה (באדיבות yes )

קולין פירת' וניקול קידמן מככבים באיש המסילה (שישי, yes1 ושבת ב-HOT Gold ), דרמה מרגשת המבוססת על סיפור אמיתי: אריק לומקס, קצין לשעבר בצבא הבריטי, מגלה כי האדם שעינה אותו במחנה עבודה שהקימו היפנים במלחמת העולם השנייה, עודנו חי. למרות השנים שחלפו, לומקס לא הצליח להתמודד עם הטראומה הקשה שחווה במלחמה והתנתק מן העולם שסביבו, עד שפגש באהבת חייו במהלך נסיעה ברכבת. היא מציעה לו לצאת ליפן ולהתעמת עם האיש האחראי לסיוטים ולחרדות המענות אותו מאז.

300 : עליית האימפריה (שישי, HOT Gold , שבת yes2 ), היא דרמה תקופתית שביים נועם מורו, ישראלי לשעבר, ומשחק בה עוד ישראלי, יגאל נאור, בתפקיד המלך דריווש, שנהרג בידי הגיבור היווני תיסטוקלס (סאליבן סטייפלטון, מכת נגד). כעת, בסרט ההמשך ל-300 המלך הפרסי כסרכסס יוצא בראש צי ענק לעבר יוון במטרה לכבוש את עריה ולנקום את דם אביו. אתונה, הדוגלת בדמוקרטיה, נאלצת לכרות ברית צבאית עם ספרטה השנואה, כדי להילחם באויב המשותף.

קירה נייטלי מככבת בעיבוד חדש לאנה קרנינה (שישי, HOT Prime ), שכתב טום סטופארד ע"פ יצירת המופת של טולסטוי. הסרט זכה באוסקר עבור עיצוב התלבושות. נייטלי מגלמת את אנה, אשת אצולה, שנישואיה אומללים והיא מתאהבת בקצין צבא, ורונסקי (ארון טיילור-ג'ונסון). הסוף, כידוע, לא טוב. עם מת'יו מקפדיין וג'וד לואו.

סיפור משפחתי (שבת, yes3 ), זוכה פרס השופטים בפסטיבל קאן, היא דרמה יפנית על הקשר בין הורים וילדיהם. זוג אמיד מהעיר הגדולה מגלה שבנם הקטן הוחלף בטעות בחדר הלידה והילד שהם מגדלים איננו בנם הביולוגי. הזוג יוצא לפגוש את הוריו הביולוגים של בנם ומגלה את ההפך הגמור מהם: משפחה מרובת ילדים, רעשנית ודלת אמצעים. הגילוי מטלטל את חיי שתי המשפחות, והן נאלצות להחליט האם להחליף את הילדים, או להמשיך לגדל ילד ביולוגי של מישהו אחר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *