ברודוויי בישראל

מרץ 29

(צילום: תמי שחם)

חיים נוי על המופע של דילייני ווסטפול וצחי סיטון: חוויה לאוהבי מחזות זמר. קונצרט מענג, מרגש ומקצועי.

 

כוכבת מחזות הזמר האמריקנית הנודעת, דילייני ווסטפול והזמר הישראלי והבינלאומי צחי סיטון מעלים ברחבי הארץ מופע הצדעה לברודווי ובו מיטב הלהיטים הנודעים והמרגשים שעלו על במות מחזות הזמר הידועים. הקונצרט החגיגי הוא חוייה לשוחרי הז'אנר וממתק מוזיקלי ענוג שקוצר תשואות רמות.

כוכבת ברודווי דילייני ווסטפול התפרסמה בתפקידיה הראשיים במיוזיקלס כ"סוויני טוד", "קינקי בוטס", "פאנטום האופרה", "עלובי החיים", "גבירתי הנאווה", ועוד. הזמר והשחקן צחי סיטון מופיע ברחבי הארץ וגם בארצות הברית במופעים המבוססים על מחזות זמר ולהיטים בינלאומיים. שיתוף הפעולה בין השניים החל בעקבות מופע משותף בניו יורק בסתיו האחרון ולאור הביקורת האוהדת שהתפרסמו בארצות הברית.

סיטון, שחקן וזמר עם קול ייחודי, בס בריטון, מככב בימים אלה בתיאטרון הבימה וברחבי הארץ, במופע המצליח "הערב מחזמר". בתיאטרון הקאמרי הוא מעלה את "לאס וגאס – תל אביב", מופע מחווה לעיר ההימורים. לאחרונה, ובמסגרת חגיגות 70 שנה למדינה, השיק בהבימה מופע נוסף, "פרס ישראל – המוסיקה, הזוכים, הזיכרונות",  מחווה לכלות וחתני פרס ישראל בזמר העברי. מופע זה אף ייצא בקרוב לסיבוב הופעות בארה"ב. בשנים האחרונות, מעבר להפקות העצמאיות שלו, הוא מרבה להופיע במחזות זמר ואופרות. סיטון מנהל קריירה בינלאומית ומופיע בניו יורק, בין היתר באולמות המטרופוליטן רום וסטודיו 54 הנודע ומרבה לשתף פעולה עם כוכבות ברודווי בארה"ב ובארץ. לאחרונה הופיע בדואט עם כוכבת ברודווי זוכת פרס הטוני כריסטין צ'נוווט, שהתפרסמה בארה"ב בזכות תפקידה הנודע במחזמר WICKED.
המופע המשותף "ברודווי – ישראל" הוא מופע חוצה יבשות וכולל מגוון רחב של מחזות זמר, החל מהקלאסיקה האמריקנית המסורתית ועד למחזות הזמר המודרניים של היום. דילייני ווסטפול מבצעת את מיטב הלהיטים שהפכו אותה לשם דבר בארה"ב וכן דואטים יחד עם צחי סיטון, והוא גם שר ממיטב הרפרטואר שלו, כולל קטעים נבחרים מתוך מחזות זמר ישראלים מוכרים ואהובים, ביניהם "קזבלן", "כנר על הגג" ו"איי לייק מייק". בין מחזות הזמר הבינלאומיים אשר מיוצגים במופע: "הלו דולי", "קברט", "גבירתי הנאווה", "פנטום האופרה", "סיפור הפרברים" ו"עלובי החיים".

צחי סיטון הוא זמר מחונן היודע כיצד להגיש את השירים. הוא מקיים דו שיח ישיר עם הצופים. מתבל הומור עם משחק ותנועה. השירים בביצועו הופכים לנופת צופים והקהל גומל בתשואות. דילייני, שביצעה כהדרן את "לו יהי" של נעמי שמר,  היא זמרת נהדרת וקולה המרקיע שחקים הוא כביר וענוג. הדואטים בביצועם קסומים ומרגשים.

אין ספק שזהו קונצרט מרגש, מענג ומקצועי מאוד, ממש ברודווי בישראל.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *