דוני, הגרסה האידיוטית

אפר 19

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

דוני דויטש, בן 58 , לשעבר פרסומאי מצליח בארה"ב ומגיש תוכנית אירוח פופולארית, כתב, הפיק מימן ומככב, החל ממחר (yes OH ), בדוני, סדרה קומית חדשה שבמרכזה דוני דויטש, פרסומאי לשעבר ומגיש תוכנית אירוח פופולארית. העיקרון ברור: דוני יצר סדרה על דויטש. פחות או יותר.

"אני מגלם גרסה יותר אידיוטית, מוגזמת, של עצמי", הסביר דויטש. "אינני חושב שאני משחק. לדעתי, לא קשה לגלם את הדמות הזאת, המוחצנת. מבחינתי, הסדרה היא עוד פלטפורמה לתוכן שאני מייצר, וגורם הנאה לצופים".  

דויטש היה בן 26 כאשר הצטרף לסוכנות הפרסום של אביו, כעבור שש שנים קיבל את הניהול הבלעדי ולפני 16 שנה מכר אותה לענק הפרסום הבינלאומי אינטרפבליק, תמורת 265 מיליון דולר. דויטש החליט לפתוח קריירה שנייה, שהתבררה כמוצלחת מאוד, כמגיש תוכנית אירוח בערוץ הכבלים cnbc .  הוא גם היה משתתף קבוע בתוכנית today . כשהגיע לערוץ USA עם "דוני", לא היה מדובר רק ברעיון על הנייר: דויטש הביא פיילוט מצולם. אין ספק, מאוד נוח כשיש לך כמה מיליוני דולרים פנויים לעשות איתם מה שבא לך.

"היה לי ברור שאם אבוא ל-USA או כל רשת אחרת ואבקש לככב בסדרה קומית משלי, יזרקו אותי מכל המדרגות. לכן הגעתי עם פיילוט, והם אהבו אותו", סיפר. "המטרה הייתה לעשות סדרה שתצחיק את הצופים וגם תגרום להם לדבר על מה ששודר. אנחנו (הוא יצר את הסדרה עם אנג'י דיי), עוסקים במערכות יחסים, סקסטינג, אבות לחוצים, ליגת הילדים וגם גזענות. דוני הוא אדם ליברלי, הכי פחות גזען שיכול להיות, ובכל זאת הוא פולט, בתוכנית האירוח שלו, הערה מטומטמת שמציירת אותו כגזען. כשהוא מנסה להסביר את עצמו ולהתנצל, המצב רק הולך ומחמיר".

שישה פרקים שודרו בארה"ב בסוף העונה שעברה. הביקורות לא אהבו וגם הצופים לא התלהבו. נכון לעכשיו, נראה שלא תהיה עונה שנייה. תיהנו ממה שיש. או לא.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *