הצופים בחרו: איסטאנדרז ודוקטור פוסטר

ינו 21

דוקטור פוסטר (צילום: באדיבות yes )

דוקטור פוסטר (צילום: באדיבות yes )

אמש, בלונדון, הוענקו בפעם ה-21 פרסי הנשיונל טלוויז'ן (NTA ), לתוכניות וכוכבי הטלוויזיה האהובים ביותר על הצופים בבריטניה, ועל פי בחירתם, באמצעות דואר (באנגליה, שלא כמו בארץ, יש סיכוי מצוין שמכתב שנשלח בבוקר, יגיע למחרת ליעדו), האינטרנט ובטלפון.
הזוכות הגדולות – הכל יחסי – היו איסטאנדרז, (bbc entertainment ), ודוקטור פוסטר  (yes Drama ). איסטאנדרז הוכתרה כ"דרמה סיריאל", שם מכובס לאופרת סבון, הטובה ביותר, ואחד מכוכביה, דני דווייר, נבחר לשחקן הטוב ביותר בקטגוריה הזאת. דוקטור פוסטר היא הדרמה החדשה הטובה ביותר וסוראן ג'ונס נבחרה לשחקנית הטובה ביותר בדרמה. את פרס סדרת הדרמה האהובה קטפה, ולא במפתיע, וכנראה לכבוד העונה האחרונה שלה, אחוזת דאונטון. עוד תוכנית המוכרת לצופה הישראלי חובב ערוצי הנישה וליתר דיוק, ערוץ האוכל, היא תחרות האפייה הגדולה של בריטניה, שהוכתרה בקטגוריית התוכנית האתגרית הטובה ביותר. כתוכנית הכישרונות הטובה ביותר נבחרה strictly come dancing המוכרת מהגרסה הישראל כרוקדים עם כוכבים. בקטגוריית התוכנית הבינלאומית האהובה נבחרה המפץ הגדול.
הזוכים האחרים פחות מוכרים בארץ, אם בכלל: הקומדיה הטובה ביותר היא peter kaye's car share המתרחשת תוך כדי נסיעה בקאר פול (הסעה משותפת), בדרך לעבודה בסופרמרקט. תוכנית הריאליטי האהובה היא gogglebox המצולמת בביתם של זוגות, הצופים בטלוויזיה ומדברים על התוכנית שהם צופים בה ועל, בעצם, כל דבר. הצמד אנט (אנטוני פארטלין), ודק (דקלאן דונלי), נבחרו, זו הפעם ה-15 , למנחי הבידור האהובים בטלוויזיה. בילי קונולי הוותיק זכה בפרס הוקרה מיוחד על עשרות שנותיו על הבמה ומול מצלמות הטלוויזיה והקולנוע.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *