הרקולס, ריקודים ודביבונים מאוהבים

יול 24

 

"הרקולס" (ארה"ב 2014)

סרטו של ברט ראטנר. הרקולס (דוויין ג'ונסון) שהפך לאגדה, עומד בראש יחידת שכירי חרב המנסה לסיים מלחמת אזרחים עקובה מדם המתחוללת בארץ ת'רייס, ולהשיב למלכה החוקי את כתרו. הרקולס ניחן בנפש עדינה ומיוסרת מטבעו, ולמרות היותו בעל כוחות על שהעניקו לו האלים, הוא רגיש מאוד לסבלו של האדם. עם אירנה שייק, ג'ון הארט, איאן מקשיין. 98 דקות.

"פרנק" (אנגליה 2014)

סרטו של לני אברמסון. ג'ון (דומהנל גליסון) הוא מוזיקאי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום. בדרך מקרה הוא מוצא עצמו כקלידן של להקה שיוצרת מוזיקה אלטרנטיבית. ההרכב הזה מונהג על ידי סולן בשם פרנק (מייקל פאסבנדר), שמסכה גדולה מכסה את פניו תמיד. עבור ג'ון זוהי התגשמות חלום, להיות חבר בלהקה כזו, עם סדר היום יוצא הדופן ואג'נדת ההופעות והקלטות שירים חדשים. כאשר הלהקה מסתמנת כבעלת פוטנציאל להפוך להרכב מיינסטרימי לוהט, מתקשים החברים להתמודד עם האפשרות של יציאה מהשוליים. עם מגי ג'ילנהול. 95 דקות.

"בלגן בג'ונגל" (דרום קוריאהמקסיקו)

סרט האנימציה של טדונג פארק ומאוריציו דה לה אורטה. סיפורם של מאנו וסאשה, שני דביבונים המתגוררים ביער במכסיקו וחיים זה עם זה כשאהבה גדולה שורה במעונם. אלא שסאשה היא בתו של ראש השבט, ומאנו הוא הטראבלמייקר שלו, ואי לכך מחליט המלך להגלות את השניים לג'ונגל. ושם זהו כבר עולם פראי, מסוכן ולא מוגן. כשציידים לוכדים את סאשה, מאנו חובר לצ'אי, קוף אנרגטי, והשניים יוצאים למסע להצלת נסיכת הדביבונים, ולחזרתם של מאנו וסשה לחיק השבט. 85 דקות.

"סטפאפ 5" (ארה"ב 2014)

סרטה של טריש סי. עוד המשכון בסדרת סרטי הריקוד הבלתי נלאית. שון (ריאן גוזמן), רקדן רחוב ממיאמי, עובר להוליווד בתקווה לשחק אותה שם. מהר מאוד הוא מבין שיקשה עלי להתבלט בעיר המלאה בכישרונות המייחלים לפריצה הגדולה. הוא מקים להקת ריקוד, שאחת הכוכבות בה היא הרקדנית היפה אנדי (בריאנה אביגן). הקבוצה מגיעה לשלבים מתקדמים בתוכנית ריאליטי, ונשלחת לגמר בלאסוגאס, שם ייאלץ שון להתמודד גם עם יריבות פנימית. עם אדם סוואני, מישה גבריאל. 112 דקות.

"מילים ותמונות" (ארה"ב 2014)

סרטו של פרד שפיסי. ג'ק (קלייב אואן) סומן כהבטחה גדולה כסופר ומשורר, התמנה למורה לאנגלית בתיכון קריידן. בעייתו היא אבדן כושר ההשראה והכתיבה. דינה (ג'ולייט לואיס) היא ציירת מוכשרת ומורה לאמנות באותו תיכון, הסובלת מדלקת מפרקים המגבילה את יכולתה לצייר וליצור. היא גם מתקשה ביצירת קשרים אישיים ומכונה "הקרחון", ולאחר שג'ק פוגש בה הוא נחוש להמיס אותה. 111 דקות.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *