זורם: בוב דילן ממשיך לחפור

נוב 02

(צילום מסך מהאתר הרשמי של בוב דילן)

(צילום מסך מהאתר הרשמי של בוב דילן)

השבוע ייחשפו ההקלטות האחרונות בסדרת ה-bootleg של בוב דילן. הסיבוב ה-12 של דילן בארכיוני המוזיקה המוקלטת שלו נקרא the cutting edge ומתמקד בשנים 1965-1966 וליתר דיוק, 14 חודשים במהלכם הוציא שלושה תקליטים: bringing it all home , highway 61 revisited, blonde on blonde
חברת קולומביה מציעה למעריצים שלוש אפשרויות להתענג על הקלטות הארכיון האלה: אלבום כפול המוגדר כ-best of של ווליום 12 דנן, ובו 36 שירים (זמין גם במהדורת ויניל כאלבום משולש); גרסת הדה-לוקס, הכוללת 6 דיסקים, ו"מהדורת אספנים" אימתנית שתעלה למעריץ העשיר לא פחות מ-599 דולר, בהזמנה מראש דרך האתר הרשמי של דילן. המהדורה הזו מציעה 5000 מארזים ממוספרים. בלבד. 18 דיסקים שעליהם 379 שירים, או במלים אחרות וכפי שנכתב באתר, "כל תו וצליל שהקליט דילן באולפן בשנים 1965-6 ". בנוסף לדיסקים ימצא הקונה המאושר במארז שלו גם חוברת של צילומים נדירים, שמונה סינגלים (מונו), של דילן, מאותה תקופה, קישור להורדת כל השירים למטרות גיבוי, ועוד.
באתר npr מציעים טעימה מהארוחה הכבדה שרק דילנולוגים ללא בעיות פרנסה ירשו לעצמם לקנות. רק 20 שירים, שנותנים מושג כלשהו על חומרי הארכיון שחפרו דילן וקולומביה, והוציאו לאור. ביניהם, like a rolling stone וגרסה אלטרנטיבית ל- I want you (מתוך בלונד און בלונד), שנקטעת כמה שניות לפני הסוף בגלל קולו של הטכנאי או המפיק, בקונטרול.

http://goo.gl/oRH3K2

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *