חגיגי ומפחיד

דצמ 25

דוקטור הו, ספיישל כריסמס 2014 (צילום מסך: יוטיוב)

דוקטור הו, ספיישל כריסמס 2014 (צילום מסך: יוטיוב)

כך אומר פיטר קפלדי על ספיישל חג המולד של דוקטור הו שישודר הערב בבריטניה. האם זהו גם הפרק האחרון של ג'נה קולמן?

 

הערב, 20.15 שעון ישראל, בערוץ bbc1 , תסתיים רשמית העונה השמינית של דוקטור הו, כאשר ישודר ספיישל הכריסמס, מסורת שכל מעריצי הדוקטור מכירים, אוהבים ומצפים לה שנה אחר שנה. last Christmas (עד שישודר הפרק לא ברור אם השיר של ג'ורג' מייקל הוא חלק ממנו), לדברי פיטר קפלדי, כוכב הסדרה, הוא "פרק חגיגי מאוד, משמח, אבל מצד שני, גם מאוד מפחיד. בעיניי זה פרק מצוין".
הכוכב האורח, בתפקיד סנטה קלאוס, הוא ניק פרוסט (למות על המתים, הוט פאז), שנוחת, עם הגמדים שלו, על הגג של קלרה (ג'נה קולמן). "לכאורה, סיטואציה מאוד משמחת, אבל זה מתפתח למשהו אחר לגמרי, ורק הדוקטור יודע מה קורה שם", סיפר קפלדי. הוא הוסיף, "תמיד, כשמעורבות בסיפור דמויות סמי-מיתולוגיות, הדוקטור מרגיש מאוד תחרותי".
סטיבן מופאט, מפיק ותסריטאי ראשי, כתב גם את הפרק הזה. לדבריו, הפרק הושפע מקומיקס משנות ה-60 , שבו הדוקטור (וויליאם הרטנל, הדוקטור הראשון!), נפגש עם סנטה קלאוס. "מאז שקראתי את הקומיקס הזה רציתי לראות אותם נפגשים פנים אל פנים, בטלוויזיה", סיפר.
בתוך כך, פורסם שצילומי העונה התשיעית יחלו כבר בינואר הקרוב. לדברי קפלדי, "יש עוד הרבה מסתורין סביב הדוקטור שהצופים ישמחו לגלות". תעלומה אחת עדיין לא פתורה: ב-BBC סירבו לאשר או להכחיש האם קולמן היא חלק מהעונה החדשה. גם קולמן וקפלדי סירבו להתייחס לנושא.

מתוך הפרק:

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *