טיילור סוויפט שוברת שיאי מכירות במצעד האלבומים בארה"ב

נוב 02

1989 (צילום עטיפת מהדורת דה-לוקס של האלבום, באדיבות הליקון)

1989 (צילום עטיפת מהדורת דה-לוקס של האלבום, באדיבות הליקון)

נכון לאתמול, 1989 (הליקון הוציאה בישראל), של טיילור סוויפט, מתקרב ל-1.3 מיליון עותקים, פחות משבוע להוצאתו בארה"ב. הבילבורד דיווח כי, כבר עתה, סוויפט שברה את שיא המכירות לשבוע הראשון שהציב אמינם (דה אמינם שואו), ב-2002 . עוד כמה עותקים, וסוויפט שוברת גם שיא המכירות לשבוע הראשון עבור אלבום של זמרת (1.31 מיליון עותקים), שבריטני ספירס (oops!…i did it again ), קבעה לפני 14 שנה.
שיא נוסף של סוויפט: 1989 הוא האלבום השלישי ברציפות שלה, שמוכר בארה"ב למעלה ממיליון עותקים בשבוע הראשון. אף זמרת לפניה לא עשתה זאת.
1989 (אגב, שנת הולדתה), שסוויפט מגדירה, "רשמית, אלבום הפופ הראשון שלי", נכתב והופק ע"י סוויפט עצמה ומקס מרטין, יחד עם ראיין טדר, ג'ק אנטונוף ועוד. האלבום יצא במהדורה בסיסית, 13 שירים, ומהדורת דה-לוקס, אליה נוספו עוד שלושה שירים פלוס בונוסים: סוויפט מספרת על תהליך הכתיבה וההקלטה של שלושה משירי האלבום, כשהיא מדגימה, מוזיקלית, איך זה נשמע בשלבים הראשונים ממש של הולדתם.
לשתי המהדורות צורפה מתנה שתעשה שמח לכל חובבי מצלמות הפולארויד של פעם, שכזכור צילמו ופיתחו על המקום את התמונות: חבילה של 13 צילומים של סוויפט, בסגנון הפולארוידי המוכר-לשמצה, או הזכור-לטוב, תלוי מאיזה צד של חובבי צילום אתם עומדים. כלומר: צילומים לא ברורים מדי, די מטושטשים, רחוקים מאוד מז'אנר האייץ'.די. שהתרגלנו אליו. סוויפט הנפיקה חמישה סטים כאלה, וזה אומר שהמעריצים ישאפו להשיג את כולם, וצפוי שיתפתח מסחר ער בין האספנים.
לקליפ: shake it off

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *