כאן חוזרים שידורינו

ספט 23

לוח השידורים לראש השנה של הערוץ הראשון, ערוץ 2 ו-10 , מציע בעיקר שידורים חוזרים, אבל גם כמה תוכניות מקור וסרטי קולנוע בשידור בכורה.

 

אין בשורות גדולות בלוח השידורים לראש השנה, של ערוצי הברודקאסט. האמת, גם לא היו ציפיות גבוהות. מספר הצופים בערבי השידורים האלה אינו גבוה, יחסית, וכך, למרות שמדובר בימי חג, לכאורה הערוצים האלה אינם רואים צורך להשקיע בכמה שיותר תוכניות מקור.
ובכל זאת, יש משהו. בערוץ הראשון, בראש השנה (25.9 ), תשודר תוכנית סיכום השנה בקולנוע הישראלי שערך והפיק אלברט גבאי (מלי לוי מגישה). בתוכנית ישתתפו בין היתר רונית אלקבץ וששון גבאי, מכוכבי גט, המפיק משה אדרי ושחקני זינוק בעלייה. עוד בתוכנית: הצצה לסרטים הישראלים של השנה הבאה. מיד אחרי התוכנית ישודר החלק הראשון של עוד לא אהבתי די – הצדעה לנעמי שמר, שהוקלטה בפסטיבל עין גב, השנה, בהשתתפות שלומית אהרון, מירי אלוני, עידן חביב ועוד.

זינוק בעלייה


בערוץ 2 , בראש השנה (25.9 ), אם אלה החיים, סרט תיעודי על קרן פלס, מנקודת מבטה של הזמרת והיוצרת. על המוזיקה, החיים, הזוגיות והאמהות.
ערוץ 10 מציע שני סרטים חדשים: בערב ראש השנה (24.9 ), איגור ומסע העגורים, קופרודוקציה ישראלית-פולנית-גרמנית,סרט של יבגני רומן, ברוסית ועברית. למחרת, בראש השנה, עד סוף הקיץ, סרטה של נועה אהרוני המתרחש במושב בישראל של סוף ה-70 .

עד סוף הקיץ

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *