לראשונה: כל סרטי הנסיכות של "דיסני" ישודרו בערוץ yes5

אוג 05

החל מהחודש ועד אוגוסט 2015 , ישודרו כל סרטי הנסיכות של אולפני דיסני ב-yes5 וביניהם "לשבור את הקרח", "שלגיה ושבעת הגמדים" ו"בת הים הקטנה".
 ערוץ yes5 יהיה הראשון בעולם לכנס את כל ה"נסיכות" של אולפני דיסני, תחת קורת גג אחת ולשדרם ברצף. הסרטים ישודרו בגרסת המקור באנגלית ובדיבוב לעברית בימי שבת, במסגרת רצועת "שבתות מדובבות".
החל מאוגוסט 2014, כל חודש יוקדש לנסיכה אחת מבית דיסני: שלגיה, אריאל ("בת הים הקטנה"), סינדרלה, אורורה ("היפהפייה הנרדמת") ,רפונזל ("פלונטר"), מולאן, פוקהונטס, מרידה ("אמיצה"), בל ("היפה והחיה"), יסמין ("אלאדין"), טיאנה ("הנסיכה והצפרדע"), וכמובן גם אנה ואלזה מ"לשבור את הקרח",סרט האנימציה המכניס ביותר בעולם: למעלה מ-1.25 מיליארד דולר בקולנוע. בנוסף, ישודרו גם סרטי ההמשך של הנסיכות האהובות: אריאל, יסמין, בל, מולאן, פוקהונטס וסינדרלה.
הנסיכה הראשונה היתה, כזכור, שלגיה, ב-1937 . סרט האנימציה הראשון בצבע ובאורך מלא שנעשה בארה"ב, זכה להצלחה רבה ובפרס האוסקר. עד כה, שלושה סרטי נסיכות זכו באוסקר ("שלגיה ושבעת הגמדים", "אמיצה" ו"לשבור את הקרח"), חמישה סרטים זכו בפרס עבור הפסקול ועוד חמישה סרטים, בפרס השיר הטוב ביותר. גם כיום, הקהל מאוהב בנסיכות והסרט "מליפיסנט", סיפור היפהפיה הנרדמת מזווית שונה, הכניס למעלה מ-600 מיליון דולר , מזה כשליש בארה"ב בלבד. בשנה הבאה יוקרן "סינדרלה", בעיבוד חדש.
וזו רשימת הסרטים שישודרו ב-yes5 :

אוגוסט – "לשבור את הקרח", ספטמבר – "שלגיה ושבעת הגמדים", אוקטובר – "בת הים הקטנה" וסרטי ההמשך,
נובמבר – "פוקהונטס" וסרטי ההמשך, דצמבר – "היפה והחיה" וסרטי ההמשך, ינואר – "מולאן" וסרטי ההמשך,
מרץ – "אלאדין" וסרטי ההמשך, אפריל – "סינדרלה" וסרטי ההמשך, מאי – "פלונטר",
יוני – "הנסיכה והצפרדע", יולי – "אמיצה", אוגוסט 2015 – "היפהפייה הנרדמת".

טריילר: לשבור את הקרח

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *