מה לראות

נוב 30

כשגיבורים חוזרים (צילום: יח"צ)

אמירה מורג על סרטים חדשים בקולנוע וסרטי סופ"ש בטלוויזיה.

 

כשגיבורים חוזרים מספר על החיילים אדם וסולו שחוזרים לארה"ב מזירת הקרב בעיראק, אל משפחותיהם, הרעיות והילדים. נראה כאילו חזרו שלמים ובראים אבל למעשה, המלחמה לא הסתיימה עבורם. השניים סובלים מהלם קרב, מרגשות אשם על ששרדו בעוד חבריהם לנשק נהרגו, ומתחילים במאבק ארוך ומפרך להכיר במצבם ולקבל תמיכה מקצועית לפני שיהיה מאוחר מדי. עם מיילס טלר, בלולה קוואלה, איימי שומר, היילי בנט ועוד.

וויל פארל ומארק וולברג מככבים בקומדיה גבר גבר 2 כבראד ודסטי, שלאחר שהתגברו על המתיחות ביניהם ומצאו את הנוסחה המושלמת לגידול משותף של ילדיהם, הם מחליטים לחגוג את חג המולד עם שתי המשפחות. יש רק שתי בעיות: ההורים שלהם (מל גיבסון וג'ון לית'גו). אביו הקשוח של דאסטי ואביו הרגיש של בראד מגיעים בדיוק בזמן הנכון כדי להפוך את החג לבלגן אחד גדול.

להתראות כריסטופר רובין עוסק במערכת היחסים בין סופר הילדים א.א מילן ובנו כריסטופר רובין, אשר הוא והצעצועים שלו היוו את ההשראה לספר "פו הדוב". כריסטופר ומשפחתו נסחפים לתוך ההצלחה הבינלאומית של ספרי האב, והמעשיות הקסומות מביאות תקווה ונחמה לאנגליה שלאחר מלחמת העולם. אולם כיצד זה ישפיע על המשפחה כאשר עיני כל העולם מופנות לכיוונו של כריסטופר רובין? עם דונל גליסון ומרגו רובי.

המחזאי הבריטי דייויד הייר כתב את התסריט ורייצ'ל ווייז מככבת בהכחשה (שישי, yes1 ), המבוסס על ספרה של דברה ליפשטד, היסטוריונית יהודייה מוערכת שהתמחתה בלימודי השואה, שמכחיש השואה דייויד אירווינג (טימותי ספול), תבע אותה על הוצאת דיבה.

הנוסעים (שישי, yes2 ו-HOT Gold ), הוא מותחן עתידני בכיכובם של ג'ניפר לורנס וכריס פראט. חללית ענק מובילה אלפי אנשים, כולם נמצאים בשינה קפואה, בדרכם לכוכב מרוחק. תקלה מסתורית גורמת לשני נוסעים להתעורר 90 שנה לפני מועד ההגעה ליעדם.

עוד דרמה עתידנית, המקום בינינו (שבת, yes2 ו-HOT Gold ), על נער שנולד וגדל כל חייו במאדים. הוא מצליח להגיע לכדור הארץ, למרות הסכנה לחייו,  ויוצא למסע מרתק עם נערה שהכיר ברשת, לחפש אחר אביו, אותו מעולם לא הכיר. עם אסא באטרפילד, בריט רוברטסון וגארי אולדמן.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *