מה לראות

יונ 29

(צילום: יח"צ)

סרטים חדשים, הערב בקולנוע ובסופ"ש בטלוויזיה.

 

גיבור סרט האקשן בייבי דרייבר הוא בייבי (אנסל אלגורט), נהג שודים צעיר ומוכשר, הנעזר בקצב המוזיקה שלו על מנת להיות הכי טוב בתחום. כאשר הוא פוגש את נערת חלומותיו, בייבי רואה הזדמנות לזנוח את חיי הפשע, אולם הבוס שלו אינו מוכן לשחרר אותו. שוד שבייבי לקח בו חלק משתבש ומאיים על חייו, אהבתו והחופש שלו. עם ג'יימי פוקס, לילי ג'יימס וקווין ספייסי.

מארק איווניר משחק בלהתראות גרמניה, המתרחש ב-1946 , ובמרכזו חבורה של יהודים ניצולי השואה, השוהים במחנות העקורים שהקימו האמריקאים וממתינים למסמכי ההגירה. דוד ברמן שרד את המחנות כי ידע לספר בדיחות, ועכשיו הוא אוסף חבורה של פליטים כמוהו ויוצא למכור לגרמנים מצעים ורגשות אשם. בדרך הוא צריך להתמודד עם חשדות לגבי העבר המפוקפק שלו, וחוקרת אמריקאית שלא תמיד מצליחה להבין מה המלחמה יכולה לעשות לאנשים.

גנוב על העולם, השלישי בסדרה, ממשיך בעלילותיהם של גרו, שלוש הבנות וחבורת המיניונים. הפעם הם נלחמים בנבל בלתז'אר בראט, כוכב טלוויזיה לשעבר, שזומם להשתלט על העולם, או גרוע מכך, להחזיר לחיים את האייטיז, כולל ריפוד בכתפיים והקובייה ההונגרית.  אם זה לא מספיק לגרו, הוא מאבד את עבודתו ומגלה במפתיע כי יש לו אח תאום אבוד ומוצלח יותר. השניים מחליטים בכוחות משותפים לגנוב בחזרה את היהלום שבלתז'אר גנב, להציל את העולם ולהחזיר לגרו את עבודתו. סטיב קארל בגרסה המקורית, אוהד שחר בגרסה העברית.

בני אבני, רותם אבוהב, נטע ריסקין ואחרים מככבים בלהציל את נטע, סרטו של ניר ברגמן, על נטע, אדם שחייו לקחו פנייה לא נכונה, והוא מחפש את המסלול מחדש. סיפורו משתלב בסיפוריהן של ארבע נשים שאותן הוא פוגש לרגע מכונן להן ולו: קצינה בצבא, נגנית צ'לו, עוזרת בית ומעצבת ניו יורקית השבה לארץ. המפגש שלהן עם האישיות החשופה והפגיעה שלו משפיע על חייהן, כפי שהן משפיעות עליו.

ג'ף גולדבלום, ליאם המסוורת' וביל פולמן מככבים בהיום השלישי: התחדשות (שבת, yes2 ), סרט ההמשך לשובר הקופות ההוא. חלפו 20 שנה מאז מתקפת החייזרים והעולם שוב ניצב בפני איום, הפעם בקנה מידה גדול בהרבה מההתקפה הקודמת. תוכנית ההגנה העולמית אינה מספקת, ועתיד האנושות תלוי בקומץ גיבורים אמיצים. הסרט הרוויח למעלה מ-400 מיליון דולר.

בעלי ברית (שישי, HOT Gold ), היא דרמת מתח המתרחשת במלחמת העולם השנייה, בכיכובו של בראד פיט כמקס, סוכן ביון קנדי היוצא למשימה מסוכנת בקזבלנקה ושם הוא פוגש ומתאהב במריאן (מריון קוטיאר), מהמחתרת הצרפתית. לאחר ביצוע המשימה, הם מתאחדים בלונדון ומתכוונים להינשא ולהקים משפחה, אולם מידע שמגיע לידיו של מקס מזעזע את עולמו ומאיים על חייהם המשותפים.

עוד סרטים:

טרף קל, בכיכובו של סם וורת'ינגטון, כמתנקש שנשלח לחסל בחורה עשירה, אבל מתאהב בה ומחליט להגן על חייה בכל מחיר. טינה פיי מככבת בכתבת אמריקאית (שבת, HOT Gold ), דרמה קומית מצחיקה, ביקורתית ורווית הומור שחור, המבוססת על ספרה הביוגרפי של העיתונאית קים בארקר שנשלחה לסקר את  המלחמה בפקיסטן ובאפגניסטן. רוברט קרלייל ואמה תומפסון מככבים בעסק משפחתי (שבת, yes4 ), קומדיית פשע על ברני תומפסון, מעצב שיער משונה וחסר אופי, שחייו נכנסים לסחרור אחרי שבטעות גורם למותו של בעל המספרה. הרומן של מגי (שישי, yes1 ), היא קומדיה רומנטית מקסימה, על ניו יורקית (גרטה גרוויג), שמחליטה להביא ילד לעולם, גם ללא בן זוג, אלא שאז היא מתאהבת במרצה שרמנטי (איתן הוק), והכל משתנה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *