מעדן ויניל היום ברדיו קסם, 106 FM

פבר 20

(צילומים: משה ירונסקי)

היום, ספיישל חמש שנים למעדן ויניל, תוכנית שעושה כבוד לתקליטים, וינילים ומארחת מוזיקאים, אמנים וגם אספני תקליטים. חזרנו, אני ומשה ירונסקי, לכמה מהאורחים שהיו אצלנו בתוכנית, בשנתה הראשונה.

מיקי ושירה גבריאלוב התארחו וגם שרו, לייב, "אבא סיפור" ו"סיפור של חורף". דני בן ישראל עליו השלום סיפר על "חנטריש שלוש ורבע", התקליט הפסיכדלי שלו שהפך לפריט אספנים יקר. שלמה מזרחי, ייבדל לחיים ארוכים וטובים, שניגן עם להקת הבמה החשמלית באלבום הזה, הופיע גם הוא במעדן ויניל, במחווה לג'ימי הנדריקס, כולל נגינת ההמנון בגיטרה סולו ודיסטורשן. מגי כהן, אספנית תקליטים עם התמחות בשירים ישראלים שבוצעו בשפות זרות (ולהיפך), הביאה גרסאות בצרפתית ואיטלקית ללהיטים עבריים מוכרים. דב זעירא, שגם הוא הלך לעולמו, סיפר על גילה אדרי ז"ל והלהיט "הנשיקה הראשונה". עוד הושמעו אות התוכנית peaches and regalia של פרנק זאפה והפעם בגרסה מלאה, וגם להקת החיות שאוסף להיטיה היה אחד התקליטים הראשונים שכותב שורות אלה החל לאסוף, לפני שנים רבות מאוד.

תודה על ההאזנה והתמיכה בחמש השנים שחלפו. תודה לאמירה מורג המפיקה. נמשיך להביא מוזיקה טובה ואורחים מעניינים, ונשתדל שיהיה מעדן, גם בשנים הבאות, רק שנהיה בריאים, כולנו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *