סופ"ש במספרים

נוב 22

ג'סטין ביבר (צילום: באדיבות הליקון)

ג'סטין ביבר (צילום: באדיבות הליקון)

ג'סטין ביבר ואדל שברו שיאי מכירות בימים האחרונים. משחקי הרעב: עורבני חקיין – חלק שני, ביום הראשון להקרנתו בארה"ב, הכניס 46 מיליון דולר.

 
מצעד הסינגלים בבריטניה קד קידה עמוקה ומכריז ביראת כבוד: ג'סטין ביבר הוא הגדול מכולם. נכון לעכשיו, כמובן. להיטו החדש, sorry , אמר סורי להלו של אדל והוריד אותו מהמקום הראשון, בזכות מכירה של 104 אלף עותקים (נתון המשקלל גם 5.35 מיליון השמעות בסטרימינג). בנוסף ללהיט הזה, יש לביבר עוד שני שירים בין חמשת הראשונים ובכך השווה את השיא של ג'ון לנון, מינואר 1981 (כתוצאה ממותו הטראגי של לנון, המעריצים הסתערו על החנויות וקנו כל סינגל מהמלאי). אבל, יש עוד: כל אחד משירי אלבומו החדש של ביבר, purpose , נכנס לדירוג מאה הסינגלים הנמכרים ביותר. שמונה מהם, לטופ-40 , ארבעים הראשונים. השיא הקודם, שבעה סינגלים בטופ-40 היה שייך לאלביס פרסלי, ב-1957 . כלומר, אין זמר חי שיכול להתחרות כרגע בביבר והישגיו. ועוד שיא ששבר בסוף השבוע האחרון: 205 מיליון השמעות לאלבומו בשירות הסטרימינג ספוטיפיי.

בעוד ביבר משליט את מרותו על מצעד הסינגלים, אדל עושה זאת עם אלבומה החדש, 25 . בארה"ב, נמכרו 900 אלף עותקים באייטונס, ביום הראשון שהאלבום היה זמין. לא מן הנמנע שלפי קצב המכירות הנוכחי, יסיים את השבוע עם למעלה מ-2.5 מיליון עותקים וישבור את השיא הנוכחי של להקת אן-סינק, באלבום no strings attached , שעומד על 2.42 מיליון. בינתיים, בבריטניה, דיווח אתר מצעדי המכירות הרשמי, דה אופישל צ'ארטס, האלבום מכר ב-24 השעות הראשונות 300 אלף עותקים. הצפי הוא לשבירת שיא המכירות לשבוע הראשון, השייך, עדיין, לאואזיס והאלבום be here now ועומד על 696 אלף עותקים.

ממוזיקה, לקולנוע: אתר נתוני הצפייה דה נאמברז מדווח כי משחקי הרעב: עורבני חקיין – חלק שני, נכנס למקום הראשון ברשימת שוברי הקופות השבועית, עם הכנסות בסך 101 מיליון דולר מהיומיים הראשונים להקרנתו בארה"ב, מזה 46 מיליון ביומו הראשון (שישי). עדיין, פחות מהכנסות היום הראשון של הסרט הקודם בסדרת משחקי הרעב, עורבני לקחן – חלק ראשון, שעמדו על 55 מיליון דולר. נכון לעכשיו, עולם היורה, עם הכנסות עולמיות בסך 652 מיליון דולר, הוא הסרט המצליח ביותר ב-2015 .

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *