סרטים חדשים בקולנוע

מאי 11

(צילום: יח"צ)

אל פנינג, נעמי ווטס וסוזן סרנדון מככבות ב-3 דורות, שבמרכזו ריי, סטודנטית צעירה שרוצה לעבור ניתוח לשינוי מין. מגי, האם החד הורית שלה, מלווה את ריי בחיפושיה אחר אביה, שנטש אותה, כדי שיחתום על מסמכי הניתוח. דולי, אמה של מגי וסבתה של ריי, היא סוכנת מוזיקאים לסבית המתקשה לקבל את החלטתה של ריי ועושה כל שביכולתה כדי לשכנע אותה לסגת מהניתוח.

ג'ים ברודבנט מככב בתחושה של סוף כטוני וובסטר, פנסיונר גרוש והבעלים של חנות למצלמות סטילס ישנות. שלוות חייו מתערערת כאשר אמה של מי שהייתה חברתו בימי האוניברסיטה מורישה לו יומן ישן. סקרן ונרגש הוא יוצא לאסוף את אותו יומן מסתורי, רק כדי לגלות שיש מי שמבקש למנוע זאת ממנו. כך מתחיל מסע בזיכרונות של משולש אהבים ישן, שכל אחד זוכר אותו בצורה אחרת לגמרי. עם מישל דוקרי, שרלוט רמפלינג ואמילי מורטימר.

קינג ארתור היא גרסה חדשה לסיפור אבירי השולחן העגול, בכיכובו של של צ'רלי הונאם. לאחר שאביו המלך של ארתור נרצח, דודו תופס את מקומו ושולט בממלכה, אך הנבואה מספרת שיום אחד המלך האמיתי יחזור ויוציא את החרב האגדית אקסקליבר מהסלע.  ארתור בורח מהארמון וגדל בסמטאות העיר, מבלי לדעת דבר על החיים שנועדו לו, עד הרגע שהוא מושך את החרב מתוך האבן, ובכך מגשים את הנבואה. ארתור מאחד את אבירי השולחן העגול כדי להביס את דודו הרוצח. עם ג'וד לאו, אריק באנה, איידן גילן ודייויד בקהאם.

הקומדיה באמאשל'ך מספרת על אמילי, בחורה אופטימית אך פזיזה, שהחבר שלה זרק אותה ממש לפני שהיו אמורים לצאת יחד לחופשה אקזוטית. ברגע של חולשה היא משכנעת את לינדה, אמה הזהירה, להצטרף אליה לחופשה בגן עדן.  אבל אז הכל מסתבך כאשר השתיים נחטפות. עם איימי שומר, גולדי הון, וונדה סייקס וג'ואן קיוזאק.

גיבור אמריקאי, בכיכובו של ג'רארד באטלר, הוא דיין, צייד ראשים מצטיין בחברה להסבת עובדים בכירים. דיין מתחרה על משרת המנכ"ל ושקוע כולו במרוץ למשרה, יוצא בבוקר וחוזר מאוחר בערב, ולכן מופתע יום אחד לגלות שאשתו קבעה תור לרופא כדי לבדוק את בנם הצעיר. תוצאות הבדיקה מזעזעות את עולמה של המשפחה. דיין מנסה להמשיך לתפקד בעבודתו אבל כעת, סדר העדיפויות בחייו שונה לחלוטין והתמיכה בבנו ובאשתו היא הדבר החשוב ביותר. עם ווילם דפו ואליסון ברי.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *