סרטים חדשים בקולנוע

אפר 30

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

קווין ג'יימס שב לככב כפול בלארט, המאבטח בקניון. בפול בלארט נשאר בווגאס, הוא בדרכו לעיר הקזינו, יחד עם בתו המתבגרת (רייני רודריגז). המטרה: השתתפות בכנס אנשי אבטחת קניונים. במהלך הכנס הוא חושף מזימה לשוד המלון בו הם מתאכסנים. פול הוא היחיד שיכול לסכל את השוד המתוכנן.

הסרט האיטלקי הון אנושי מחבר סוכן נדל"ן השואף לטפס בסולם המעמדות החברתי, אישה עשירה המשתוקקת לחיים אחרים ונערה הנחושה ללכת בעקבות תשוקותיה למרות הלחצים שמסביב. בליל חורף מושלג מתרחשת תאונה מסתורית, המקשרת בין כולם ומסבכת את חייהם.

עמרי יבין כתב, הפיק וביים את סרט עם קתרין דנב, עם דני שגב, רפי קלמר, אסיה נייפלד ורות פרחי. שני גברים מזדקנים יוצאים למסע בעקבות שמועה שהשחקנית הצרפתייה קתרין דנב, מתארחת בחווה מבודדת בנגב, בה חבר ילדות שלהם עוסק בטיפולי מין טנטרי לנשים מכל העולם. יחד איתם גם פנינה, דודתו הקשישה ומחוסרת ההכרה של אחד הגברים, המקווה כי המפגש עם כוכבת הקולנוע הנערצת עליה יחולל נס ויחזיר אותה להכרה מלאה, ונטלי, נערת ליווי שנמלטה מסרסוריה.

עוד סרט ישראלי, בורג, שכתבה וביימה שירה גפן, עם שרה אדלר, לאורה שיים, סמירה סריייה, דוריד לדאווי וזיאד בכרי. הסרט, שזכה בפרס בפסטיבל קאן בשנה שעברה, הוא משל על הכיבוש (שהופך את כולנו, אנחנו והם, לברגים במכונה הגדולה?!), והגיבורות שלו הן מיכל, אמנית פלסטית ירושלמית מפורסמת ואדין, פלשתינאית החיה במחנה פליטים, עם אחיה הגדול, מהיותה יתומה מאם ובת לאסיר בטחוני הכלוא בישראל. אדין עובדת במפעל כאורזת ברגים. מיטתה של האמנית נשברת. היא נופלת ממנה, נחבטת ומאבדת את זיכרונה. בהמשך, היא מזמינה מיטה חדשה מהמפעל שבו מועסקת אדין ומגלה, בזמן ההרכבה, שחסר בורג. בעקבות תלונתה, אדין מפוטרת. איכשהו, שתי הנשים נפגשות במחסום בידוק אך בגלל חייל מבולבל, דווקא הישראלית נשלחת למחנה הפליטים והפלשתינאית מגיעה לביתה של מיכל. איכשהו, הסביבה לא שמה לב לשינוי, וגם הגיבורות מרגישות סוף סוף מסופקות במקומן החדש.

סרט המתח הדני הזדמנות נוספת מספר על אנדריאס, חוקר צעיר ומבטיח במשטרה, איש משפחה למופת. יום אחד הוא נתקל בסוחר סמים אלים ומסוכן וחברתו, שמגדלים תינוק מוזנח, רעב ומלוכלך. כאשר טרגדיה פוגעת באנדריאס ואנה, בת זוגו, הוא מקבל החלטה גורלית שתשנה את חייהם.

ליאם ניסן, אד האריס, הראפר קומון ואחרים, ביניהם ניק נולטה, מככבים במותחן הפשע מרדף לילי. ג'ימי קונלון הוא פושע ותיק ואחד מאנשיו הנאמנים ביותר של הבוס שון מגווייר. מייק, בנו של ג'ימי, ניתק איתו כל קשר. דני, בנו של מגווייר, רוצח אנשי ארגון פשע אלבני, בגלל עסקת סמים כושלת. כאשר הוא מנסה לחסל את מייק, עד הראייה, ג'ימי הורג אותו. כעת, מייק חשוד ברצח בנו של הבוס ומגוויר מוציא חוזה על ראשו. לג'ימי אין ברירה אלא לצאת נגד חברו הטוב והבוס שלו, כדי להציל את חיי בנו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *