סרטים חדשים בקולנוע

יול 30

7 עד 5 (צילום: יח"צ)

7 עד 5 (צילום: יח"צ)

7 עד 5  מספר על בריאן (אנטון ילצין), סופר צעיר, הפוגש את אריאל (ברניס מרלו), היפה, אישה צרפתייה, נשואה, אם לילדים. למרות זאת, מתפתחת ביניהם מערכת יחסים סוערת, רוויות תשוקה. אבל בעוד היא מוכנה שייפגשו רק בין השעות חמש אחה"צ לשבע בערב, הוא דווקא מעוניין לקדם את יחסיהם לצעד הבא. עוד משתתפים בסרט: פרנק לנג'לה וגלן קלוז.

גידי גוב מקריין את הסרט עולם נפלא, המוקרן גם בתלת-מימד. הסרט, שצולם בטכנולוגיה מתקדמת, הוא מסע מרהיב בטבע, באפריקה. הצופים מוזמנים להתיידד עם משפחת גורילות, לרקוד עם פלמינגו, לגלות יצורי מדבר המבצעים טריקים מדהימים, לצעוד עם פילים המחפשים מים ולפגוש בדרקונים אמיתיים: התנינים הגדולים ביותר ביבשת.

טום קרוז מככב במשימה בלתי אפשרית: אומת הנוכלים (תרגום מפוקפק לרוג ניישן, שפירושו מדינה סוררת, שאינה מצייתת לחוקים ולכללים, כמו קוריאה הצפונית), כסוכן הנועז אית'ן האנט שהממשל וה-CIA מחליטים לפרק את יחידתו, המיועדת למשימות בלתי אפשריות. האנט ואנשיו יוצאים למלחמה נגד הסינדיקט, ארגון טרור בינלאומי של סוכנים שבגדו במולדתם והפכו למתנקשים מיומנים. אחת מסוכנות הסינדיקט משתפת פעולה עם האנט נגד האירגון שלה.

מורה מחליף מספר על הנרי (אדריאן ברודי), שהוא, אכן, מורה מחליף, בעל יכולת נדירה ליצור קשר משמעותי עם התלמידים. הנרי נשלח לבית ספר נחשל, עם הנהלה שכבר הרימה ידיים ותלמידים אדישים. לאחר התחלה קשה ועימותים צפויים, הנרי הופך למודל לחיקוי עבור התלמידים. הוא גם יוצר קשר חם עם אריקה, זונה צעירה, מאמץ אותה ומנסה לשקם את חייה. עם כריסטינה הנדריקס ובריאן קרנסטון.

טוביאנסקי, סרטו של ריקי שלח לפי תסריט של ההיסטוריון והביוגרף מיכאל בר זוהר, מעלה שוב פרשה כאובה מראשית ימיה של המדינה: סרן מאיר טוביאנסקי, שבמקביל לתפקידו הצבאי עבד בחברת החשמל הירושלמית , נחשד בבגידה והעברת מידע מסווג לאויב. הוא נעצר, נשפט והוצא להורג בתוך פחות מארבע שעות. כעבור זמן לא רב, אלמנתו פנתה לבן גוריון וביקשה לטהר את שם בעלה. חקירה העלתה שהאיש אכן לא בגד והוצא להורג על לא עוול בכפו. הוא הועלה בדרגה לאחר מותו והוכר כחלל צה"ל. בסרט משתתפים עוז זהבי, אורי פפר, מיכה סלקטר ועוד.

וודי אלן כתב וביים את איש ללא היגיון, בכיכובו של חואקין פניקס כלוקאס, מרצה לפילוסופיה, במשבר נפשי שהולך ומחמיר. לוקאס מתחיל לעבוד בקולג' קטן ומקבל שוב תיאבון לחיים כאשר הוא מתאהב בג'יל (אמה סטון), סטודנטית שלו.


דני A כתב ומשחק ב-club life , המספר על ג'וני, נער עני מברוקלין עם חלומות גדולים. אביו הוא נהג לימוזינה שמשרת את העשירים והמפורסמים. כאשר בריאותו של האב מתערערת, ג'וני תופס את מקומו מאחורי ההגה. חלומותיו של ג'וני מתחילים להתגשם לאחר שהוא מסיע את מארק כהן, מלך חיי הלילה של ניו יורק. עם ג'רי פררה וג'סיקה שור.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *