סרטי סופ"ש בטלוויזיה: השלישייה

ספט 29

%d7%9c%d7%a9%d7%9b%d7%91-%d7%a2%d7%9d-%d7%90%d7%97%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%93%d7%93%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%99%d7%a1

לשכב עם אחרים (צילום: באדיבות yes )

אמירה מורג ממליצה על שלושה סרטים לשישי-שבת.

 

אקשן

חבלה (שישי, HOT Gold ), הוא מותחן פעולה בכיכובם של ארנולד שוורצנגר וסאם וורתינגטון (זעם הטיטאנים). ג'ון "בריצ'ר" וורטון (שוורצנגר), הוא המפקד הקשוח של יחידת עילית של הרשות האמריקאית למלחמה בסמים שמשימתה היא לנטרל קרטל סמים מכסיקני קטלני במיוחד. תוך כדי פשיטה על מטה הקרטל, חברי היחידה מחרימים סכום של 10 מיליון דולר ומחביאים את השטרות בתעלת ביוב, על מנת לשמור אותם לעצמם. אולם כשהם חוזרים שוב לבית בתום הפעולה כדי לאסוף את השלל, הם מגלים שמישהו הקדים אותם והעלים את הכסף. כעבור מספר חודשים מתברר שמתנקש מתחיל לחסל את חברי היחידה אחד אחר השני. איש מאנשיו של וורטון אינו מוגן ואף אחד לא חף מאשמה אפשרית. בניסיון לעלות על עקבות הרוצח המסתורי, וורטון חובר לחוקרת FBI נוקשה ממשטרת אטלנטה ויחד הם מנסים לפצח את הפרשה, ההולכת ומסתעפת עד לסוף המפתיע.  עם אוליביה וויליאמס, ג'וש הולוויי ועוד.

 

  דרמה

הסרט הטורקי-צרפתי ילדות פרא (שישי, yes3 ), שהיה מועמד לאוסקר ולגלובוס הזהב, עוסק בחברה שנקרעת בין המסורת לחיים המודרניים. חמש אחיות צעירות ופרועות גדלות בבית סבתן. אחת אחת, הן מגיעות לגיל בגרות ומבינות שעתידן מוכתב מראש: להיות רעיות צנועות וממושמעות. אט אט הופך הבית המשפחתי לסגור וקפדני יותר והמגע שלהן עם העולם שבחוץ הולך ומצטמצם. האחיות, המשתוקקות לחופש ולחיים עצמאיים, מחליטות להיאבק, כל אחת בדרכה.

קומדיה

אליסון ברי וג'ייסון סודיקיס מככבים בקומדיה הרומנטית לשכב עם אחרים (שבת, yes1 ). סיפור על רודף שמלות ובוגדת סדרתית שנפגשים במקרה ברחוב, שנים לאחר שבילו לילה סוער אחד בקולג'. הם מחליטים להתחיל בקשר אפלטוני, עם הרבה סקס. אבל אז, הרגשות נכנסים למשחק ומשנים את הכללים.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *