סרטי סופ"ש בטלוויזיה

ינו 30

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

מליפיסנט (שישי, HOT Gold , שבת yes5 ), הוא סרט מצליח מאוד בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי, גרסה מעודכנת לאגדת סינדרלה. זה גם סרט משפחתי: את הנסיכה הצעירה מגלמת ויויאן ג'ולי פיט, בתם של אנג'לינה ובראד פיט. הפעם הסיפור מסופר מנקודת מבטה של המכשפה הרעה מליפיסנט, וחושף את האירועים שהוביל אותה להטיל את הקללה הנוראית על הנסיכה אורורה. מתברר שבצעירותה היתה מליפיסנט נסיכה טובת לב ונדיבה בארץ קסומה ששכנה לצד עולמם של בני האדם. אבל כאשר אהובה מארץ בני האדם פגע בה ובגד באמונה, החליטה לנקום בו ולאחר שהפך למלך, הטילה קללה על בתו, הנסיכה אורורה (אלה פנינג). עם התבגרותה של אורורה הבינה מליפיסנט שטעתה ומנסה לבטל את הקללה.

קובה אהובתי (שישי, yes1 ), היא קומדיה רומנטית בכיכובם של ניק פרוסט (מת על המתים) וראשידה ג'ונס (המשרד), על ברוס, שאהב לרקוד סלסה ואף הצטיין בכך, אבל החליט לוותר על הריקוד בגלל ההצקות של חבריו. כעבור עשרים שנה, האהבה לסלסה ניצתת שוב בזכות הבוסית החדשה שלו.

מייקל צ'יקליס ופורסט וויטאקר שכיכבו בסדרת הטלוויזיה "המגן", שוב ביחד, במותחן הפשע מהלך גורלי (שישי, yes4 ). שלושה גברים חמושים שודדים דיינר השייך למאפייה. מלבד הכסף, המטרה העיקרית היא לגנוב כונן מחשב סודי המכיל הוכחות לקשרים שבין המאפייה למשטרה. השוד מסתבך, השודדים נתקעים בפנים עם בני ערובה, כשמבחוץ מאפיונרים ושוטרים מושחתים שיעשו הכל כדי למנוע מהמידע המפליל לדלוף החוצה.

סם וורת'ינגטון ורוזמונד פייק מככבים בזעם הטיטאנים (שישי, yes2 ), פנטזיית אקשן מיתולוגית, על פרסאוס, בנו של האל זאוס, שלאחר שהציל את העולם ופייס בין האלים ובני האדם, פורש לכפר קטן ונהנה להיות איש משפחה ודייג. אבל מזימה מרושעת של האל הדאס מאלצת אותו לחבור אל אנדרומדה הלוחמת היפה, כדי לעצור את האל הרשע ולהציל את זאוס.

יום הפועלים (שבת, HOT Gold ), היא דרמת מתח בכיכובם של קייט ווינסלט וג'וש ברולין, המבוסס על מחזה מאת מיינארד ג'ונס. אם יחידנית לנער מתבגר, שטראומה מהעבר משפיעה על התנהלותה ומונעת ממנה לפתח קשרים עם סביבתה, מסכימה להעניק מקלט בביתם לאסיר נמלט.

ווסלי סנייפס מככב בבלייד:טריניטי (שבת, HOT Action ), השלישי בסדרת סרטי הפנטזיה ע"פ הקומיקס של מארוול. הערפד בלייד מגלה שהוא מוקף אויבים, ערפדים ובני אדם ואויב חדש: גלגול משוכלל של דרקולה, שכעת מסוגל להתהלך גם באור יום מבלי להיפגע. עם כריס כריסטופרסון וראיין ריינולדס.

מורטן טילדום (משחקי החיקוי), ביים ב-2011 את הסרט הנורבגי ציידי הראשים (שבת, yes3 ), מותחן פעולה ע"פ ספרו של יו נסבו. רוג'ר בראון נהנה מאורח חיים ראוותני בתוקף תפקידו כצייד ראשים, מומחה לאיתור בכירים לתפקידי ניהול. אלא שבמקביל הוא גם גנב של יצירות אמנות. כאשר הוא שם עין על קלאוס, מנהל מוכשר, המחזיק גם בציור נדיר ויקר ערך, בראון מאמין שמצא את הקורבן המושלם. לפהתעתו הוא מגלה שמישהו טמן לו מלכודת וחייו נתונים בסכנה.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *