סרטי סופ"ש בטלוויזיה

יול 31

יום הבוחר (באדיבות yes )

יום הבוחר (באדיבות yes )

ג'רארד באטלר מככב בהמטרה: הבית הלבן (שישי, HOT GOLD ), כמייק באנינג, שהיה שומר הראש הצמוד של נשיא ארה"ב (ארון אקהרט), אך סולק מתפקידו בגלל טעות אנוש. טרוריסטים בשליחות צפון קוריאה משתלטים על הבית הלבן ולוקחים את הנשיא בן ערובה. באנינג, עכשיו אזרח מן השורה, יוצא למשימת חייו: לחסל את הטרוריסטים ולשחרר את הנשיא.

הרץ במבוך (שישי, yes2 ), הוא סרט פנטזיה-אקשן שהכניס למעלה מ-340 מיליון דולר, והסיקוול שלו יוקרן בספטמבר. דילן או'בריאן מככב כתומס הצעיר, שמוצא עצמו בתוך מה שנראה כמעלית, ואין לו מושג איך ומדוע הגיע לשם. תומס, לצד נערים אחרים כמוהו, נאלץ להילחם על חייו במבוך אימתני, בניסיון למצוא את דרכו החוצה.

הזדמנות נוספת לצפות במשפחת אדמס (שישי, yes5 ), של בארי זוננפלד, בכיכובם של אנג'ליקה יוסטון, ראול ג'וליה וכריסטינה ריצ'י הילדה. הסרט הוא עיבוד קולנועי לסדרת הטלוויזיה המפורסמת, על משפחה מוזרה, עם ילדים מוזרים ומשרת גמלוני ושתקן. כאשר מנסים לגזול מהם את רכושם, ובעיקר את האחוזה המשפחתית, האדמסים יעשו הכל כדי לסכל את המזימה.

מנצחים (שבת, yes3 ), סרטו של ניל טברנייה הצרפתי, הוא דרמה מרגשת המבוססת על סיפור אמיתי. ז'וליין, ילד עם חלומות גדולים שקשה לו להגשים בגלל שהוא מרותק לכסא גלגלים, רוצה להשתתף בתחרות האתלטיקה המפרכת, איירון מן. אביו היה בעבר ספורטאי מצטיין שהתמחה באיירון מן, המורכב ברכיבה על אופניים, ריצה ושחייה. האב מתקשה לתקשר עם הבן הנכה. ז'וליין מאמין שרק אם השניים ישתתפו יחד בתחרות, הקשר ביניהם יתהדק. הוא משכנע את האב להתחיל באימונים משותפים והשניים מגלים עד כמה שהיו זקוקים זה לזה.

קווין קוסטנר מככב ביום הבוחר (שבת, yes4 ), סרטו של איוון רייטמן, כמנהל קבוצת פוטבול שיוצא למלחמה אכזרית כדי לרכוש בדראפט את השחקן הטוב ביותר. לחצים שמופעלים עליו ואיום לסיים את עבודתו, מאלצים אותו ללכת על עסקה שנויה במחלוקת שעלולה להשפיע על קבוצתו, לשנים רבות. עם דניס לירי וג'ניפר גארנר.

מרייטמן לרייטמן, ג'ייסון, בנו של, במאי גברים נשים וילדים (שבת, HOT GOLD ) , שוב עם ג'ניפר גארנר, אדם סנדלר, רוזמרי דה ויט, ג'ודי גריר ועוד. הדרמה הקומית מספרת על זוג נשוי שמחפש ריגוש והרפתקות חדשות, ובוגדים זה בזו. בנם מכור לפורנו והנערה המאהבת בו מבקשת להתפרסם באמצעות צילומים חושפניים שלה, שאמה מפיצה. עוד בתמונה, מעודדת בתיכון שסובלת מאנורקסיה וממשיכה לחפש אהבה.

דרמוט מלרוני מככב בסרטו של פיטר מרקל, עדות אילמת (שבת, HOT DRAMA ), דרמת מתח משפטית המתרחשת בעיירה קטנה, רוויית יצרים וחשדנות. טוני לורד, עורך דין, שחוזר לעיירת הולדתו באוהיו כדי להגן על חבר ותיק בשם סאם, מורה, הנחשד ברצח תלמידה בת 16. הפרשה המסעירה מעוררת בטוני זכרונות כואבים מהעבר, כשהיה תלמיד תיכון ונחשד על לא עוול בכפו ברצח הנערה הראשונה שאהב בחייו. אז, סאם עזר לטוני ולא פקפק לרגע בחפותו. כעת, לאחר שמתגלה מה היו באמת יחסי המורה והתלמידה, טוני מתקשה להאמין שסם חף מפשע.

קתרין ביגלו ביימה את פלדה כחולה (שבת, HOT PRIME ), בכיכובה של ג'יימי לי קרטיס כמייגן טרנר, שוטרת חדשה בניו יורק, שביומה הראשון בתפקיד היא יורה בשודד חמוש, בסופרמרקט. אבל, בגלל שבזירה לא נמצא כלי הנשק של השודד, היא נחשדת בירי בלתי מוצדק ומושעית. הפסיכופט שגנב את הנשק מתחיל בסדרת רציחות ועל כל אחד מהכדורים הוא חורט את שמה של מייגן. עם רון סילבר וקלנסי בראון.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *