סרטי סופ"ש בטלוויזיה

אוק 30

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

סת' רוגן וג'יימס פרנקו מככבים בראיון סוף (שישי, HOT Gold ), הסרט שבצפון קוריאה לא אהבו ויזמו בתגובה, לכאורה, מתקפת סייבר על המערב. הסיפור: מנחה תוכנית לילה והעורך שלו מצליחים להשיג ראיון עם שליט צפון קוריאה, קים ג'ונג און. ה-CIA מנצל את ההזדמנות הנדירה ומגייס אותם להתנקש בחייו של הדיקטטור הצעיר. אלא שהתוכנית נתקלת בקשיים כאשר מגיש הטלוויזיה משתכנע שהצפון-קוריאני הוא בעצם אדם חביב שפשוט לא מבינים אותו. עם אמינם, ג'וזף גורדון לויט ורנדל פארק (חמוץ מתוק), בתפקיד הדיקטטור.

הסרט ישודר גם ב-yes2 , בשבת, במשבצת הוליווד נגד צפון קוריאה. בנוסף, ישודרו המטרה הבית הלבן, בכיכובו של ג'רארד באטלר המציל את נשיא ארה"ב ממתקפת טרור שיזמה צפון קוריאה; חמקן, בכיכובו של ג'יימי פוקס כטייס שמנסה למנוע מלחמת עולם שלישית, וקומדיה פרועה של יוצרי סאות' פארק, טים אמריקה ,המציגה בעזרת בובות את סיפורם של לוחמים המנסים לעצור מזימה מרושעת של קים ג'ונג-און.


ב-HOT Gold , בשישי ובשבת, ישודרו עוד סרטים בכיכובו של סת' רוגן. עקוב ודווח, על מאבטח בקניון שמנסה לשים יד על גבר שנהנה להתפשט בפומבי ותוך כדי כך להרשים את המוכרת מדוכן האיפור שהוא מאוהב בה. שכנים מספרת על זוג צעיר, הורים טריים, שמתמודדים עם אחוות סטודנטים פרועה שעברה להתגורר בבית הסמוך. רוגן שוב עם ג'יימס פרנקו, ועם ג'ונה היל, בתפקיד עצמם, המגלים בעיצומה של מסיבה פרועה בביתו של פרנקו שבחוץ מתחוללת קטסטרופה. רוגן ופרנקו פעם שלישית, בסרט הקאלט פיינאפל אקספרס, על בחור צעיר וסוחר הסמים שלו שנחשדים ברצח ונמלטים מפני רשויות החוק.

ג'ייסון סטאת'ם מככב בקלף חזק (שישי, yes4 ), כמומחה למשימות מיוחדות העובד בלאס וגאס, בשירותו של מאפיונר מסוכן. כאשר ידידתו מותקפת באכזריות על ידי בנו של אחד הבוסים החזקים במאפיה, הוא יוצא למסע נקמה. עם סופיה ורגרה וסטנלי טוצ'י.

הזדמנות נוספת לצפות בהארי פוטר ואבן החכמים (שישי, yes5 ), הראשון בסדרת הסרטים המצליחה, ע"פ ספריה של ג'יי.קיי. רולינג, ובו מגלה הארי (דניאל רדקליף), שהוא בעצם קוסם בן קוסמים, נשלח ללמוד בבית הספר הוגוורטס ופוגש בשני החברים שילוו אותו מכאן והלאה, הרמיוני ורון.


הקומדיה הצרפתית חברים טובים (שבת, yes3 ), מספרת על שלושה חברי ילדות שבמשך עשרות שנים מקפידים להיפגש לארוחה טובה ויין משובח ושיחות על החיים ועל בכלל. החברות ביניהם עומדת בסכנה כשמתברר שאחד מהם מנהל רומן סודי עם בתו הצעירה של חברו. אז גם צצים סודות נוספים שמערערים את יחסי שלושת החברים.

שני סרטים בכיכובו של ג'סי אייזנברג ישודרו בשבת, ב-HOT Gold : הרשת החברתית, שבו הוא מגלם את מארק צוקרברג, על הקמתה של פייסבוק והעימותים בינו לבין שותפיו לשעבר שטענו כי גנב מהם את הקונספט לאתר המשפיע ביותר בעולם. אחריו תשודר קומדיית האימה ברוכים הבאים לזומבילנד, עם וודי הרלסון ואמה סטון. וירוס הופך בני אדם לזומבים ורק מעטים מצליחים להינצל ממנו, בעוד ציידי זומבים מנסים לחסל את המתים-החיים בכל דרך.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *