עובדים על זה

יול 25

האלבום החדש של יו.2 צפוי בנובמבר, וזו הפתעה נעימה משום שהשמועות גרסו שבונו, בעיקר, מתקשה לסיים את העבודה עליו ולכן סביר להניח שייצא רק בשנה הבאה. מקור מקורב ללהקה מסר ל"סאן" שהכל הסתדר וכי, "כולם בלהקה מאמינים שהיה שווה לחכות (לאלבום)". זה יהיה אלבום האולפן ה-13 של הלהקה, חמש שנים לאחר שהוציאו את No Line On The Horizon .

האלבום החדש של קנייה ווסט תוכנן לצאת ביוני, בדיוק שנה לאחר yeezus שלו. אלא שווסט הוריד הילוך והעדיף – וזה מובן מאליו – לבלות זמן איכות עם אשתו, קים קרדשיאן ובתם נורת' (מין חוש הומור כזה: נורת' ווסט), ודחה את המועד. גם כעת הוא אינו מוכן להתחייב על תאריך אך מבטיח שהאלבום צפוי מתישהו בין ספטמבר לנובמבר.

מפיק הדאנס השבדי אוויצ'י (טים ברגלונד), מכין אוסף שכולו, או לפחות רובו, כוכבים. בין השאר, יכלול אלבומו החדש דואט של ווייקלף ז'אן ומתיסיהו ושיר בביצוע בילי ג'ו ארמסטרונג (סולן "גרין דיי"), No Pleasing A Woman . זמרים נוספים באלבום: סרג' טנקיאן מלהקת סיסטם אוף א דאון, ג'ון בון ג'ובי וכריס מרטין מקולדפליי. אוויצ'י הפיק את הסינגל האחרון של קולדפליי, A Sky Full of Stars ואומר שמרטין הוא "אחי", חבר קרוב במיוחד, שגם נותן עצות טובות בנושאי תזונה נכונה.

בשנה שעברה, לאחר קריירה ארוכה ומפוארת, ג'וני מאר (הסמית'ס), הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו. באוקטובר הקרוב יגיע אלבום חדש, Playland שהוקלט כולו בלונדון (בניגוד לקודמו, שנעשה במספר אולפנים במנצ'סטר, ברלין ועוד). מאר אמר לאן.אם.אי שבחר בלונדון במתכוון. "המקום שבו אתה עובד משפיע על המוזיקה שלך ומחלחל לתוכה. הנושא העיקרי באלבום הוא הדברים שמעסיקים את רוב האנשים בעיר הזאת: סקס, צריכה, חרדה וכל מה שנובע מכך". הסינגל הראשון, Easy Money , עוסק בתאוות בצע, "דבר שנמצא בכל מקום ובעיר הזאת, במיוחד".

חודש לפני מאר, בספטמבר, ייצא האלבום החמישי של מארון 5 , שנקרא – לא מקורי מי יודע מה אבל תמציתי ומדויק – V . בין השירים, דואט של הסולן, אדם לוין, עם גוון סטפני (סולנית להקת נו דאוט וקולגה שלו ב"דה וויס"), My Heart Is Openוהסינגל Maps . אגב, לוין התחתן בשבוע שעבר עם הדוגמנית בהאטי פרינסלו, בקאבו סן לוקאס, מכסיקו. 300 המוזמנים נהנו מזמרתחתונה מיוחדת: סטיבי ניקס מלהקת פליטווד מק, שהוטסה במיוחד למכסיקו.

הלייבל לגאסי בבעלות סוני וחברת המו"לות של משפחת ג'ימי הנדריקס, רכשו 88 הקלטות של הנדריקס מהשנים 1965 ו-1967 . הקלטות אלה ייצאו במספר אלבומים, בשלוש השנים הקרובות. המוכר הוא אד צ'פלין, שהחתים והקליט את הנדריקס כאשר זה ניגן גיטרה בלהקת קרטיס נייט אנד דה סקווירז, וגם לאחר מכן, כאשר הקים את להקתו, דה ג'ימי הנדריקס אקספיריינס, אבל עדיין היה תחת חוזה עם צ'פמן.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *