פינת הקומוניקט

אוק 21

(צילום: אורית פניני)

שיר חדש של המוזיקאית הצעירה שירה קיזלשטיין, "ניו יורק או אל.איי", מתוך אי.פי. בכורה שייצא בחודש הבא. שירה היא בתו של דובי קיזלשטיין, שהיה מתופף להקת "דודה".

 

שנה מרתקת עברה על המוזיקאית הצעירה שירה קיזלשטיין. אחרי תקופה ארוכה של עבודה וכתיבה למגירה, היא החלה לשחרר את החומרים המקוריים שלה לאוויר העולם, ומשיר לשיר, קיזלשטיין, בת 20 , בתו של המתופף הוותיק דובי קיזלשטיין (דודה, גן חיות ועוד), צברה תאוצה, עניין וקהל שהולך וגדל בכל יום.

שיריה זכו להשמעות רבות ברדיו ולביקורות מפרגנות. כמו כן "את" (שיצא גם בגרסה מיוחדת עם הראפר טדי נגוסה), נכנס לפלייליסט לילה של גלגל"צ , דבר שמיצב את שירה כאחת המוזיקאיות היותר נוכחות ומבטיחות בתעשיית המוזיקה המקומית.

כעת יצא הסינגל החדש, "ניו יורק או אל.איי", עליו סיפרה קיזלשטיין: "השיר נכתב בהתחלה בהשפעה מאוד ג'אזית ואפלה. כשניגשתי להפקה הבנתי שהדיסוננס בין הסיפור הדרמטי (שמורכב מפנטזיה שרקמתי בראשי) להפקה המקפיצה שעם זאת עדיין מאוד נאמנה לאמנות ולסגנון המוזיקלי שלי, יכול לעבוד ולייצר משהו מעניין וחדש".

שירה כותבת, מלחינה ומפיקה, יחד עם המוזיקאית המוכשרת עדי אולמנסקי. היא יוצרת פופ אלקטרוני אישי ונשי אפוף אווירה בשילוב של דרים פופ עם נגיעות אלטרנטיביות אפלות ואר אנד בי. היא מביאה לארץ סגנון מוזיקלי אקספרימנטאלי ואדיטיוד מרענן שכמעט ולא ניתן לשמוע כאן. ההקפדה על סאונד והפקה סופר מהודקים, השפעות מוזיקליות מלנה דל ריי ועד יונה וולך, לצד הקול חם והמכשף שלה – יוצרים פיוז'ן של משהו חדש שפשוט אי אפשר להפסיק לשמוע.

האי פי. הראשון של שירה קיזלשטיין צפוי לצאת בחודש הבא.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *