פינת הקומוניקט

דצמ 21

(צילום: באדיבות yes )

העונה השישית של "הגולדברגים" החל ממחר, ב-yes Comedy . ספין-אוף של הסדרה, בכיכובה של איי.ג'יי. מישאקה (לייני), תשודר בארה"ב, בחודש הבא.

 

בשביל אדם גולדברג (שון ג'ימברון), חנון חמוד, שנות ה-80 היו שנות הקסם והוא ניצב בפניהן חמוש במצלמת וידאו, כדי שיוכל לתעד את כל הטירוף שמייצרת משפחתו. הפרק הראשון בעונה החדשה הוא מחווה לסרט הנעורים של ג'ון יוז, "בת 16 הייתי". בעוד בוורלי ומורי עסוקים בתכנון חתונתם של בארי ולייני ובפרישתה של אריקה מהלימודים, הם שוכחים את יום הולדתו ה- 16 של אדם. המסיבה שאדם מתכנן לעצמו יוצאת משליטה לשמחתה של אריקה שמנסה להסיט ממנה את תשומת הלב של הוריה.

בהמשך העונה, אריקה תגלה את קסמי הקריוקי, בעוד שג'ף, החבר שלה, יגלה שלמרות שאביו רופא עיניים, הוא עצמו נמשך למכור רהיטים, עם אביה של אריקה. ג'קי, החברה של אדם, חוזרת לחופשה מלימודיה והוא מגלה שהפער ביניהם הולך וגדל. בפרק אחר, אדם חושב שהוא מספיק בוגר כדי לצפות ב"סיוט ברחוב אלם", וזה לא נגמר טוב. בוורלי מלמדת את האמהות האחרות איך לגרום לילדיהם רגשי אשמה ולאלץ אותם לעשות כל מה שאמא רוצה.

                   

העונה השישית עלתה לשידור בארצות הברית בספטמבר. בינואר, תשודר ברשת ABC ספין-אוף לגולדברגים, schooled , בכיכובה של איי.ג'יי. (אמנדה ג'וי) מישאקה, היא לייני, החברה הכי טובה של אריקה גולדברג ואהובתו של אחיה, בארי. הסדרה החדשה מתרחשת בשנות ה-90 ולייני חוזרת לבית הספר התיכון, הפעם כמורה, לצד המורים הוותיקים, ביניהם המנהל גלסקוט (טים מדוז), ומאמן האתלטיקה מלור (בריאן קאלן).

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *