פינת הקומוניקט

מרץ 24

(צילום: באדיבות yes )

פינת הקומוניקט

קטגוריה חדשה בערוץ הבידור של yes שהושק לפני שבוע, תוקדש לסרטים על ידידו הטוב ביותר של האדם. בין הסרטים, "אי הכלבים", "מילה של כלב" ו"מישהו לרוץ איתו".

 

"ערוץ הבידוד" החדש של yes שהושק לפני שבוע בשל המצב, שם זרקור על ידידו של האדם, שמעביר את ימיו כל יום בבידוד גם בשגרה.,עם אסופת סרטים שמוכיחה שאכן אין לנו חבר טוב יותר מההולך על ארבע, הכלב, היחיד כמעט שמאלץ אותנו לצאת קצת מהבידוד בימים אלו. כמו כן יאוגדו סרטי ילדים ייעודיים נוספים בתוך קטגוריית yes KIDS  תחת השם "חברי הטוב ביותר" ובאוסף מקביל ב-yes פלוס.

בין הסרטים הבולטים:

אי הכלבים

סרטו המרהיב של ווס אנדרסון (מלון גרנד בודפסט), מועמד לאוסקר לסרט אנימציה. לאחר שכל הכלבים בעיר ביפן נשלחו לאי מבודד, מגיע לשם ילד בן 12 כדי למצוא ולהשיב את כלבו האהוב. קולות: אדוארד נורטון, ביל מארי, סקרלט ג'והנסן.

מילה של כלב

קומדיה פרוותית במיוחד, מהיוצרים של "הדרדסים". כלב משטרתי מדבר ושותפו האנושי (שלא מסתדר עם כלבים), יוצאים למשימה חשאית בתחרות יוקרתית בלאס וגאס. עם: וויל ארנט. דיבוב עברי: שגיא "ביטבוקס" ברייטנר. במאי: ראג'ה גוסנל.

בלה שובי הביתה

דרמת הרפתקאות משפחתית ומחממת לב. לאחר שנאלצה להיפרד מבעליה האהובים יוצאת בלה, כלבה שובבה וחכמה, למסע מרגש ונועז בן מאות קילומטרים בחזרה הביתה. עם: אשלי ג'אד. במאי: צ'ארלס מרטין סמית.

סנופי וצ'ארלי בראון: פינאטס – הסרט

אנימציה. סנופי הכלב יוצא יחד עם חבריו למשימה נגד האויב הגדול שלו, בזמן שחברו הטוב צ'ארלי בראון יוצא למסע גבורה משל עצמו. עם: נח סנאפ, ביל מלנדז. במאי: סטיב מרטינו..

מישהו לרוץ איתו

דרמת מתח. נער ביישן נשלח לאתר בעלים של כלבה משוטטת. הכלבה גוררת אותו לעולמם האפל של אנשי העולם התחתון, בעקבות מוזיקאית צעירה הנמצאת במשימה חשאית ומסוכנת. עם: בר בלפר, צחי גראד, יונתן בר אור. במאי: עודד דוידוף.

בולט

אנימציה. כלב שכל חייו כיכב על סט של תכנית טלוויזיה בתור גיבור-על, יוצא בטעות מהאולפנים, ופוגש חתולה ואוגר שמגלים לו את המציאות האמיתית. דיבוב: ג'ון טרבולטה, מיילי סיירוס. במאים: ביירון האוורד וכריס וויליאמס.

נשמה של כלב 2

דרמה קומית נוגעת ללב, המשך לשובר הקופות מ-2017. נשמתו של כלב מזדקן מתגלגלת לאורך השנים בין מספר כלבים, אך הוא ממשיך לשמור אמונים לנכדה של הבעלים שלו. עם: דניס קוויד, מארג הלגנברגר. במאית: גייל מנקוסו.

בית מלון לכלבים

קומדיה. לאחר התנגדות הוריהם אנדי וברוס מחליטים שיש דרכים אחרות לגדל כלב. הם מוצאים בית נטוש ואוספים אליו את כל הכלבים שבאמת זקוקים לבית. מהר מאוד הבית הופך לבית מלון לכלבים. עם: אמה רוברטס. במאי: ת'ור פרוידנטל.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *