פינת הקומוניקט

אוק 31

(צילום עטיפה: סבינה הובר)

לאורה ריבלין משיקה אלבום חדש, "בעיר זרה", שרובו פרי עטה, עם מוזיקה של שאול בסר, בנה.

 

לאורה ריבלין, שחקנית וזמרת, זוכת פרס התיאטרון, הקולנוע והטלוויזיה, משיקה אלבום חדש, "בעיר זרה", ובו 12 שירים, תשעה מקוריים שכתבה, בעריכה משותפת עם נורית זרחי וימי ויסלר (הבילויים), עם מוזיקה של שאול בסר (בנה של לאורה), בהפקה מוזיקלית של ויסלר, ושלושה ביצועים מחודשים: "הלילה" (הכל עובר חביבי), "אהבה אסורה" (זהבה בן), ו"אני שוכב לי על הגב" (אריאל זילבר), בפרשנות חדשה.

הטקסטים של לאורה מתעדים ציתותים, רגעי התבוננות בתמונות חיים קצרות, פשוטות לכאורה, של זרים ברחוב, בים, או בבית הקפה. תמונות שמאחורי חזותן התמימה מהדהדות חרדות, מתחים ואירועים הרי גורל שנשארים רק מרומזים ברקע.

לדברי לאורה: ”מבלי שתכננתי או התכוונתי, כשאני מתבוננת בשירים הם אולי סוג של שיקוף זהות, תעודת זהות שלי בזמן כזה, בו אני מרגישה אחוזה מאוד חזק בחיים, בהרבה עשייה ובשמחת עשייה. עונג גדול אני מודה, יותר מאי פעם עבורי. במקביל, יש את 'שנת הלידה' שרומזת: שימי עין, דברים נפרמים, או ייפרמו מתישהו. השירים של 'בעיר זרה' הם בעצם סוג של קולאז‘ (או סלט, אם להיות פחות יומרנית), שמורכב מכל מיני שרשמתי לי בצד לאורך השנים. סיפורים קטנים ולפעמים קצת איומים שאני מדמיינת על אנשים שאני בכלל לא מכירה, וגם כאלה שאני כן, אפילו מקרוב, או שראיתי רק לרגע ברחוב או בחלום".

את יציאת האלבום מלווה מופע שזוכה להצלחה גדולה. מופע השקת האלבום יתקיים בשבלול ג'ז, ב- 22.11.22 .

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *