צילום מאתמול: 26 בספטמבר, 1969

ספט 26

ביום בו יצא לדוכני העיתונים בארץ דו-שבועון חדש למוזיקה ובידור, להיטון שמו, יצא באנגליה "אבי רוד", תקליט האולפן ה-11 של הביטלס, האחרון שהקליטו כלהקה. במדור החדשות פורסמה תמונה מקסימה, של לינדה מקרטני והתינוקת מרי, בת החודש. מרי הייתם בתם המשותפת הראשונה של פול ולינדה (הוא אימץ את הת'ר, בתה מנישואיה הראשונים).

"פחות מחמישה חודשים לאחר נישואיהם (היום גם זה הולך מהר – נכתב בנימה משועשעת), חובקים פול מקרטני ואשתו, הצלמת לינדה איסטמן, את בתם מרי. זו הפעם הראשונה מאז הכירו זה את זה, שפול מצלם את אשתו, ולא להיפך". עוד נכתב שלמרות שמרי רק בת שבועיים (קחו בחשבון שעבר זמן בין גזירת הידיעה והצילום המקוריים מעיתון בחו"ל ועד הדבקתם ופרסומם בלהיטון), אפשר לעמוד על הדמיון בינה לבין אביה המפורסם. האמת, לא ממש רואים דמיון בגיל רך כזה, אבל שיהיה.

בעוד אחיה הקטן של מרי, ג'יימס, הולך בדרכו של אביו, למוזיקה, ואחותה סטלה התפרסמה כמעצבת אופנה – מרי המשיכה את דרכה של אמה המנוחה בשני תחומים: צילום וצמחונות. היא צילמה, בין השאר, צילומים רשמיים של ראש הממשלה טוני בלייר ורעייתו שרי, והמלכה אליזבת (מעניין אם תוך כדי הסשן דיברו על היום בו הביטלס הגיעו לארמון בקינגהאם לקבל תואר כבוד מלכותי, ובאותה הזדמנות עישנו מריחואנה בחדר השירותים שם, כפי שסיפר ג'ון לנון). מרי מקרטני פרסמה שני ספרי בישול צמחוני ויחד עם משפחתה ממשיכה לקדם את אימפריית המזון הצמחוני והטבעוני שיזמה והקימה לינדה מקרטני.

אם היה למרי שה קטן, כמו בשיר של פול ולינדה ולהקת כנפיים, כנראה שהוא סיים את חייו בשיבה טובה, כחיית מחמד.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *