שלום, אולי להתראות

נוב 17

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

בקרוב מאוד ייפרדו צופי ומעריצי דוקטור הו מג'נה קולמן, היא קלרה אוסוולד, בת לווייתו הנוכחית של הדוקטור. קולמן, שתגלם בשנה הבאה את המלכה ויקטוריה, בסדרת טלוויזיה חדשה, הופיעה לראשונה בעונה השביעית של דוקטור הו, בכיכובו של מאט סמית והמשיכה לשתי עונות נוספות בהן גילם פיטר קפלדי את התפקיד הראשי. "היה לי מאוד עצוב להיפרד ממאט, כפי ששמחתי והתרגשתי לעבוד עם פיטר", אמרה בראיון לאתר דיגיטל ספיי.
לשאלה, מדוע החליטה לעזוב, ענתה בהומור ששלוש (עונות), זה מספר מצוין. בנימה רצינית יותר, קולמן רצתה לעזוב כבר בעונה השמינית, אבל התסריטאי הראשי והמפיק, סטיבן מופאט, שכנע אותה להמשיך, עוד קצת, "לחזק ולבסס את היחסים בין קלרה לדוקטור", לדבריה. מופאט אמר לאחרונה שישמח אם קולמן תתארח בסדרה, בעתיד. "ברור שאם תיווצר סיטואציה מתאימה, וזה יהיה חלק אורגני מהסיפור, אני אשמח לחזור", אישרה קולמן, והשאירה את המעריצים עם התקווה שהעונה התשיעית לא תהיה האחרונה שבה יוכלו להתראות עם קלרה אוסוולד.
קולמן ומופאט כמובן לא חשפו כיצד בדיוק תיפרד קלרה מהדוקטור, ומהסדרה. אבל לדבריה, "אני מאוד מרוצה מהדרך שבה זה קורה. כשקראתי את התסריט, הופתעתי, זה לא הלך לכיוון שחשבתי עליו. אולי זה לא היה צריך להפתיע אותי, כי הרי מדובר בסטיבן. אבל זה קול וזה שונה וזה סיום טוב, לדעתי, ואני מקווה שהצופים יאהבו זאת כמוני. אני נהניתי, אבל כמובן שגם היה מאוד עצוב להיפרד. למה אתגעגע במיוחד? לטארדיס ולמפלצות, לתסריטים של סטיבן, לפרצוף של פיטר ולבדיחות האיומות שלו, שתמיד הצחיקו אותי".

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *