דוד לוי, אולסי פרי ורוצח סדרתי על כביש החוף

יול 03

(באדיבות ערוץ 8 )

 

ערוץ HOT8 הציג היום, במסיבת עיתונאים, את העונה החדשה שלו, סדרות וסרטי מקור שישודרו בחודשים הבאים, החל בספטמבר.

 

"מעורב ישראלי עם טל פרידמן" הוא מסע מעורר תיאבון בעקבות המטבח הישראלי. ב"צל של אמת: רוצח כביש החוף" חוזרים יוצריה (יותם גנדלמן, ארי פינס ומיקה תימור, "מי רצח את תאיר ראדה), אל מקרי רצח שהסעירו את המדינה בשנות ה-80, כשמסקנתם היא שמדובר ברוצח סדרתי. "הגורם האנושי", סדרה של דרור מורה, בקופרודוקציה עם רשת 13, חושפת את מנהלי המשא ומתן, האנשים שהיו מאחורי הקלעים בהסכמי השלום בין ישראל לרשות הפלסטינית לאורך השנים. "יומני קירשנבאום", של בן שני, מציגה את יצירותיו הגדולות של העיתונאי ואיש הטלוויזיה מוטי קירשנבאום ז"ל, בהתכתבות לימינו אנו. "המוח" היא סדרה בת 3 פרקים, של פרופסור יורם יובל, על מוח האדם, ומתארת את פעילותו בשלוש תקופות שונות בחיינו: גיל הילדות, שנות הבגרות וגיל הזהב. על הפרק השלישי, המתייחס לדמנציה ואלצהיימר, אמר פרופ' יובל שתהיה בו "תשובה שתציל לכולנו את המוח". בסדרה של רוני קובן ששמה הזמני הוא "זוגיות בצל ההורות", מתנפצת האידיליה שמאחורי הזוגיות בצל ההורות הטרייה ומדובר על הקשיים להחזיק זוגיות בעיקר בשנה הראשונה שאחרי הולדת תינוק. "יונתן אגסי הציל את חיי", של תומר הימן, הוא סיפור עלייתו ונפילתו של כוכב הפורנו הישראלי הבינלאומי יונתן אגסי.

בין הסרטים שישודרו, "אולסי", של דני מנקין, סיפורו הלא יאומן של כדורסלן העבר אולסי פרי שנחקר בעקבות פרשת סמים, ישב בכלא וכעת יוצא למסע בחיפוש אחר בתו. אולסי מספר גם על סיפור האהבה יוצא הדופן עם הדוגמנית הישראלית תמי בן עמי. אמיר בן דוד ורובי אלמליח יצרו סרט על דוד לוי, ובו חתן פרס ישראל מדבר למצלמה ועורך חשבון נפש אמיתי עם עצמו ועם סובביו. קובי פרג' ומוריס בן מיור יצרו את "להאיר את יוסי בנאי", סיפורו של יוסי בנאי המובא בקולו תוך שילוב קטעי ארכיון נדירים,

באירוע נכחו דרי שי וחיים סלוצקי, בעלי סלוצקי אפיקי תקשורת המפיקה את הערוץ, רינת קליין, מנכ"לית הערוץ ויורם מוקדי, סמנכ"ל התוכן של הוט. כמה מהיוצרים הציגו את הסרטים והסדרות שלהם, ביניהם דרור מורה, רוני קובן, פרופ' יורם יובל, תומר הימן ובן שני.

לדברי רינת קליין, "אנחנו ממשיכים להביא לקהל תכנים מגוונים ופורצי דרך ולאתגר את עצמנו. אנחנו שמחים לראות שהטלוויזיה שאנחנו עושים נוגעת בקהל רחב של צופים וגאים לעשות זאת בשיתוף היוצרים הדוקומנטריים המובילים בישראל".

עוד סיפרה קליין, בראיון לרדיו קסם 106 FM , על התכנית החדשים שישודרו בערוץ, בשנה הקרובה. הסדרה הראשונה שתשודר, החל בספטמבר, היא "מעורב ישראלי", עם טל פרידמן.

להאזנה:

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *