חולמת לעצמה

ינו 29

מאיה אברהם צילום קובי ריכטר

(צילום: קובי ריכטר)

מאיה אברהם מספרת על הסינגל הראשון מתוך אלבומה הבא, אותו הלחין עבורה, ושר איתה, הזמר הצרפתי ז'ילבר מונטנייה. גם רביד כחלני משתתף.

 

 

לדבריה, "לאחר 12 שנים בהן הייתה לי הזכות להיות חלק מהפרויקט של עידן רייכל אני עוזבת את הבית השני שהיה לי ויוצאת למסע משלי.

אני מתרגשת וגאה להשמיע את אותם חלומות, הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש, השלישי שלי, שהלחין עבורי האמן הצרפתי הנודע ז'ילבר מונטנייה.

עברה שנה וחצי מצאת האלבום ליום הזה חיכיתי ושנה מאז יצא לרדיו הסינגל האחרון 'זרועותי'.

אני מודה ומברכת על הדברים הנפלאים שקרו לי במהלך השנה האחרונה: לפני כשלושה שבועות הופעתי ב'זאפה' הרצליה ולשמחתי כל הכרטיסים נמכרו מראש. הייתה לי הזכות להופיע בבית הנשיא, לשיר את ההמנון במשחק נבחרת ישראל בכדורגל באצטדיון 'טדי' בירושלים, להתארח בהיכל התרבות ת"א במופע של ז'ילבר מונטנייה ולהתחיל לעבוד על האלבום החדש.

בקיץ האחרון קיבלתי מייל מפתיע ומרגש מז'ילבר בו סיפר לי שכתב מנגינה עבורי, לאחר שנכח במופע שלי בפאריז. אחרי ששמעתי את המנגינה, התאהבתי והעברתי אותה לרפי קריספין שיכתוב אותי במילים.

במהלך הקלטות השיר, ז'ילבר ביקר בארץ והגיע במפתיע לאולפן. לשמחתי הוא הסכים להתארח ואף לשיר בית בצרפתית, כל מי שנכח באולפן באותם צהרי יום שישי הגשום הצטמרר כששמע אותו.

כמו כן, רביד כחלני, חבר מוכשר שהכרתי בפרויקט של עידן רייכל,  תרם רבות לשיר עם קולו הייחודי.

ממש בקרוב יחל פרויקט הדסטארט למימון האלבום החדש ובחודש מרץ הקרוב אטוס יחד עם הלהקה שלי לארה"ב לסיבוב הופעות.

תודה שקראתם וקראתן. מקווה שתצטרפו אליי למסע ותהיו חלק מהדרך החדשה שלי.

אוהבת, מאיה".

One comment

  1. גולן /

    זמרת ענקית בקנה מידה ישראלי. אם קול מיוחד שאני חושב שאפילו היא לא מודעת לקולה המיוחד.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *