צילום מאתמול: 29 בספטמבר, 1977

דצמ 15

לכבוד חנוכה, חג מופעי הילדים: לפני 40 שנה, ציפי שביט, מלכת הילדים, השמנה המצחיקה, החליטה שהגיע הזמן לרזות ולהיראות סקסית. אחרי שהצליחה במשימתה, היא הצטלמה בעירום, כדי לחגוג את המראה החדש.

 

חנוכה הוא חג מופעי הילדים. בשנים האחרונות, המופעים מבוססים או מושפעים מתוכניות ריאליטי ותוכניות טלוויזיה בערוצי הילדים, בהשתתפות כוכבי התוכניות האלה. גם היוטיוב משפיע בשנים האחרונות על מופעי הילדים. אבל, גם בגיל 70 , ציפי שביט, מי שהייתה בעבר המלכה הבלתי מעורערת של ילדי ישראל וגם כיום שומרת על מעמדה המיוחד, המלכה-האם, עדיין מקפידה להפגין נוכחות במופעי החנוכה. השנה, היא מופיעה ב"מותק של פסטיבל 2017 – מותק הטרול הקסום", לצד שתיים מכוכבות הילדים שגם הן החזיקו בתואר מלכת הילדים: מיכל ינאי ומיכל (ויצמן) הקטנה.

הקריירה של שביט החלה דווקא במופעים למבוגרים. אחרי שירות צבאי בצוות הווי פיקוד דרום, היא השתתפה בסרט "השכונה שלנו" ובמופע ענק שהפיק פשנל, "ג'אמבו", שם שרה "כולם הלכו לג'אמבו" כשהיא בכסא גלגלים, לאחר ששברה את הרגל. שביט הפכה לכוכבת ילדים בזכות תוכניות טלוויזיה (ציפיטפוט), מופעים (ציפי ציפי בנג בנג), ותקליטים.

בחייה הפרטיים חוותה טרגדיה קשה: בעלה הראשון מת ממחלה, ב-1974 . שביט שיקמה את חייה, התחתנה עם אבישי דקל וילדה בן ובת. בד בבד עם ההתחלה החדשה בחייה, שביט החלה במאבק ארוך וקשה עם המשקל העודף שלה (כאשר השתחררה מהצבא שקלה 85 קילו). ב-1977 , אחרי שהורידה כמעט ארבעים קילו, החליטה לחגוג את המראה החדש. אבישי צילם אותה בעירום חלקי, אסתטי, בסלון ביתם.

"לראשונה מאז ימי נערותה, הגיעה ציפי למשקל של 49 קילוגרם בלבד והיא מתכוונת לשמור על מצב זה בקנאות", סיכם להיטון. העיקר הבריאות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *