כותרות האתמול: 8 במרץ, 1975

מרץ 08

לכבוד יום האישה הבינלאומי: סקסיזם, הטרדה מינית, כמעט מעשים מגונים, וכל זה במופע פופ בדימונה. כך כתבו פעם, כשמושגים כהטרדה מינית ופגיעה מינית, לא היו מוכרים בעיתונות הישראלית.

"גרועה יותר משכנתה סדום", כך נכתב בלהיטון על דימונה, לאחר שבעיר הדרומית התרחשו שני אירועים חמורים. הראשון, "כמעט-פוגרום שעשו המקומיים לניסים סרוסי", יש להניח שלא מתוך כוונת זדון אלא מרוב התלהבות, ובעקבותיו, "נחלצו מגורל דומה שתי הנערות המלוות את צביקה פיק", במופע המשותף עם להקת פיאמנטה וג'קי אלקיים.

בסוף ההופעה, צעירים פרצו "בריצה פרועה" לכיוון הבמה וחדרי ההלבשה, בו החליפו את בגדיהן "שתי החתיכות הסקסיות של צביקה, רושקה הבלונדית ושיבא השחרחורת, שכנראה הלהיבו מאוד את הקהל". הצעירים הצליחו לפרוץ לחדרי ההלבשה ושתי הבחורות המבועתות "תפסו מגבות ופתחו בדהרה לכיוון הבמה". שם, חברי להקת פיאמנטה עמדו בגבורה מול ההמון המשולהב וכג'נטלמנים הגנו בגופם על רושקה ושיבא.

וזה עלה ביוקר ליוסי פיאמנטה, סיכם להיטון את החוויה: כאשר המהומה שככה, הוא גילה שמישהו גנב את החולצה הלבנה הרקומה שקיבל מתנה מג'קי אלקיים.

אגב, כשלושה חודשים לאחר מכן, צביקה פיק לא הסתפק ב"חתיכות הסקסיות" שלו והצטלם ללהיטון כששהוא מחבק את מותניה של צעירה עירומה לחלוטין. כנראה שב-1975 זה נראה כפרסום לגיטימי גם בשבועון לכל המשפחה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *