להקת פיקוד אל.איי

דצמ 07

(צילום: לינדה כסיאן)

חיים נוי על מופע המחווה ללהקות צה"ל שהתקיים בלוס אנג'לס: מעניין, מקצועי ונוסטלגי.

 

מופע מחווה מוזיקלי לשירי להקות צהל לדורותיהן שהועלה בלוס אנג'לס על ידי שחקנים וזמרים ישראלים השוהים בעיר, היה מרגש, תוסס וסוחף. המופע התקיים באודיטוריום גינדי באוניברסיטה האמריקנית-יהודית ומתוכננות הצגות נוספות בלוס אנג'לס ובארה"ב בכלל וכן במדינות נוספות.

שירי הלהקות הצבאיות הפכו כבר מזמן לנכסי צאן ברזל בזמר הישראלי והמופע שהעלה את השירים הללו, שלא נס ליחם, גרף מחיאות כפיים רבות מקהל הישראלים השוהים בעיר ורבים מהקהילה היהודית, שמילאו את האולם מפה לפה והצטרפו לשירים.

בזה אחר זה השמיעו חברי הלהקה THE BASE BAND את הלהיטים המוכרים ובהם שיר הלהקה, שירי חילות (גולני שלי, שירו של צנחן) , קרנבל בנחל, פשוט שריונר וכמובן, שיר לשלום. קטעי הקישור היו באנגלית, לטובת הצופים שאינם בקיאים בעברית.

ההפקה היא מטעמם של אנג'וי פרודקסן ואיתי שמעוני כאשר מנהלת ההפקה היא גילת רפפורט, בעלת חברת ההפקות וזמרת בינלאומית בזכות עצמה, שגם הגישה הופעת אורח במופע.

נועה גורן זהבי, היא שחקנית וזמרת ישראלית, שהופיעה בהצגות רבות בישראל. גל חיון הוא זמר שחקן שהעלה מופעים בארץ והשתתף בהפקות מגוונות. לירון סלע היא שחקנית וזמרת ישראלית המופיעה עתה בארה"ב והתפרסמה בשעתו במחזמר על עופרה חזה. את המופע ליווה הרכב של נגנים ובו אדם פרי, כפיר מלמד, רונן גורדון ויוחאי פורטל. אריאל זוזלובסקי אחראי לקטעי הקישור.

הזמרים הופיעו כלהקה צבאית לכל דבר, לבשו מדים ונופפו בדגלי ישראל, לצהלות הצופים, שנהנו ממופע מקצועי, מלוטש ומענג, מעורר געגועים לשירים הישראלים המוכרים. בזכות הלהקה הכישרונית וההפקה המוקפדת, הייתה זו חוויה מוזיקלית מהנה.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *