מתחתנים בבאטל קריק

פבר 24

מתחתנים (באדיבות HOT )

מתחתנים (באדיבות HOT )

HOT תשיק שתי סדרות-רכש חדשות בחודש הבא: הסיטקום האוטוביוגרפי של דייויד כספי, מתחתנים, בכיכובה של אשתו, קייסי ווילסון וקן מארינו וסדרת המשטרה באטל קריק של וינס גיליגן (שובר שורות) ודייויד שור (האוס).

 

דייויד כספי יצר את הסיטקום מתחתנים, שבפרק הבכורה שלה צפו כ-8 מיליון. הסדרה מתבססת על מערכת היחסים של כספי עם השחקנית קייסי ווילסון (ג'ולי וג'וליה), אותה הכיר כשהשתתפה בסיטקום קודם שלו, הכל לטובה. השניים נישאו ומצפים לילד ראשון. בסדרה, קן מארינו (אנשי המסיבות), מגלם את ג'ייק, בן דמותו של כספי, שיוצא שש שנים עם אנני (ווילסון), ודווקא כשהוא מרגיש בשל להציע נישואין, היא מתפרצת בתסכול על חוסר הרצינות שלו ואי יכולתו להתחייב כלפיה. מכאן והלאה, העניינים מתחילים להסתבך, בדרך הארוכה לחתונה.

טריילר

וינס גיליגן ודייויד שור, יוצרים שחתומים על שתיים מהסדרות המדוברות והמצליחות בשנים האחרונות, שובר שורות והאוס, בהתאמה, חברו לסדרה חדשה, דרמה משטרתית בכיכובם של ג'וש דומאל (רובוטריקים) ודין ווינטרס (אוז). גיליגן כתב את התסריט עוד בשנות ה-90 אבל רק כעת, יחד עם שור, זה התפתח לסדרה, המשודרת ב-CBS .
באטל קריק מתרחשת בעיר בשם זה, במישיגן, כאשר הבלש המנוסה אגניו (ווינטרס), נאלץ לעבוד עם סוכן ה-FBI צ'מברליין (דומאל), שסופח לתחנת המשטרה. השניים שונים מאוד זה מזה והיחסים ביניהם מעורערים, בוודאי בתחילה. הקסם של צ'מברליין לא עובד על אגניו, אבל בכל זאת הם משתדלים לשתף פעולה ולעבוד יחד כדי להילחם בפשיעה בבאטל קריק. לצדם משתתפים גם ג'נט מקטיר ופייטון אוסוולד.

טריילר

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *