סרטי סופ"ש בטלוויזיה

מאי 29

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

כוכבי האקשן הגדולים מתאחדים שוב בבלתי נשכחים 3 (שישי, yes4 ). הפעם, עם טוויסט: מל גיבסון מגלם את הרשע, סוחר נשק אכזר שבעבר היה שותפו של רוס (סילבסטר סטאלון), בהקמת צוות הלוחמים. כעת הוא נחוש לחסל את רוס ואנשיו. עם ארנולד שוורצנגר, ג'ייסון סטאת'ם, אנטוניו בנדרס, ג'ט לי, ווסלי סנייפס והריסון פורד.

צבי הנינג'ה (שישי, HOT Gold ), היא פנטזיית פעולה מצליחה המבוססת על הדמויות מסדרת הטלוויזיה המיתולוגית. ניו יורק נמצאת תחת איום של שרדר (טוהורו מסאמונה), מאסטר הנינג'ה האימתני. רק צבי הנינג'ה החיים בביוב העירוני, יכולים להציל את התפוח הגדול. כמובן, יחד עם כתבת הטלוויזיה הסקסית (מייגן פוקס) והצלם הצמוד שלה (וויל ארנט).

מריון קוטיאר, חואקין פיניקס וג'רמי רנר מככבים בהמהגרת (שבת, yes1 ), מלודרמה שהייתה מועמדת לדקל הזהב בפסטיבל קאן. הסרט מתרחש ב-1921 ומביא את סיפורה של צעירה יפה (קוטיאר, שלמדה פולנית לצורך התפקיד), המגיעה לניו יורק עם אחותה, בתקווה לחיים טובים יותר. אלא שאחותה נשלחת להסגר והיא נאלצת להתפרנס מעבודה במועדון בורלסקה מפוקפק. גבר נאה ומקסים העובד כקוסם, עשוי לשנות את גורלה.

ברנרד גליסון וטיילור קיץ' מככבים בהפיתוי הגדול (שבת, HOT Gold ), דרמה קומית המתרחשת בכפר דייגים קטן, אפילו ללא חיבור לרשת הסלולר, שתושביו נאבקים על פרנסתם כאשר תהליך התיעוש סביבם הולך ומתקדם במהירות מפחידה. הם מנסים לשכנע רופא צעיר להשתקע בכפר, בתקווה להציל את המקום.

הקומדיה הנועזת בגסות (שבת, HOT FUN ), היא סרטו הראשון כבמאי של ג'ייסון בייטמן, שגם מככב כגאי, גבר בן 40 שנשר בילדותו מביה"ס ומתפרנס ממעשי מרמה קטנים. הוא מנצל פרצה בתקנות של תחרות האיות המרכזית לילדים בארה"ב, כדי להשתחל אליה ולנקום את נקמתו על דבר שעוללו לו בילדותו. תוך כדי התחרות הוא מתיידד עם ילד בן 10.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *