פינת הקומוניקט

ספט 06

(אימה אמריקאית: כת , צילום באדיבות yes )

מהערב, ב-yes VOD , עונות חדשות ל" אימה אמריקאית", "אפיזודס" ו"הרווק".

 

כתמיד, מעטים פרטי המידע שפורסמו על העונה החדשה של אימה אמריקאית, הנקראת כת, וההפקה הקפידה לשמור בחשאיות את כל הפרטים. אבל, בפרק הראשון מופיעה אישה עם פוביות אינספור, כולל פחד איום מליצנים (מחווה לסטיבן קינג?!). מתוך מה שפורסם עד כה ניתן להבין שהעונה תתרחש במישיגן ותעסוק בבחירות 2016 בארה"ב כמשל, עם ייצוג לשני הצדדים הפוליטיים, תוך התמקדות והדגשת קבוצות באוכלוסייה שהממשל החדש מתעלם מהן וחבריהן חוששים לחייהם ממש או מכך שחייהם עלולים להשתנות לבלי הכר.

ראיין מרפי, יוצר הסדרה, אמר שהעונה החדשה קשורה בדרך כלשהי לעונה הרביעית "אימה אמריקאית: פריק שואו", אבל תתרחש בימינו, ייתכן שתהיה בה דמות המבוססת על דונלד טראמפ, אבל היא לא תעסוק בו או בהילארי קלינטון. הפרק הראשון מתרחש בערב הבחירות, וכפי שמרפי ציין: "עבור אנשים בכל המחנות, הנזק שנגרם באותו ערב הוא סיפור אימה". עם זאת הוסיף שהעלילה לא תתמקד בבחירות עצמן ו"'אימה אמריקאית' היא תמיד אלגוריה, ולכן גם הבחירות הן אלגוריה בעונה הזו". 

אל העונה חוזרים אוון פטרס בתפקיד גדול מתמיד, שרה פולסון, אמה רוברטס וצ'אז בונו. עוד משתתפים לינה דנהאם, פרנסס קונרוי, אדינה פורטר ואחרים.

 

אפיזודס חוזרת לעונה חמישית ואחרונה שמעריציה צופיה מצפים לה בקוצר רוח.

עונת הסיום נפתחת מספר חודשים מאז הפעם האחרונה שפגשנו את מאט, שון ובברלי. השעשועון בהנחייתו של מאט (לבלנק), מצליח מאוד, אבל לצערו הרב הוא נחשב עכשיו למנחה שעשועונים בלבד וכל שנותיו כשחקן נשכחו לגמרי. שון (סטיבן מנגן), ובבוורלי (טמזין גריג), אומללים באותה מידה. שותפו-לשעבר השנוא של שון אחראי כעת על התוכנית החדשה שלהם והם נאלצים לסבול בשקט את חוסר הכישרון וחוש ההומור שלו, כאשר הוא הורס כל חלקה טובה בתוכנית.

ניק ויאל הוא הרווק החדש, שיככב בעונה ה-21 של להיט הריאליטי הרומנטי.

ניק בן ה- 36 ממילווקי, בן למשפחה מרובת ילדים, חובב טיולים, כדורעף חופים ומעריץ מושבע של קבוצת הפוטבול "גרין ביי פקארס", בעל תואר שני בחשבונאות ומנהל עסקים, חבר טוב ואיש מקסים שהנשים מתקשות לוותר עליו. ניק השתתף בשתי עונות של "הרווקה", בשתיהן הגיע כמעט עד הגמר הגדול ובשתיהן ננטש על ידי אהבותיו, רגע לפני שהציע להן להינשא לו. ניק שבור הלב חזר לביתו, שם הגיע למסקנה שמה שלא הורג – מחשל. כעת הוא חוזר, חזק מתמיד מוכן ולהוט  להתחיל את החיפוש שלו אחר אהבה, והפעם כשהוא במרכז הבמה.

בין 30 הרווקות שיתחרו על ליבו של ניק: מורה לחינוך מיוחד, מאמנת דולפינים, דוגמנית, מנהלת מרפאת ניתוחים פלסטיים, אחות חדר ניתוח, צלמת חתונות, מלצרית, דולה, שפית, דיילת, רקדנית, בעלת עגלת אוכל רחוב, עורכת דין, רואה חשבון ועוד.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *