פינת הקומוניקט

יול 22

(צילום: באדיבות הליקון)

הראפר ואחד מגדולי האם.סי. בכל הזמנים, נאס, חוזר באלבום האוסף החדש the lost tapes II , אל קטעים שהקליט עבור ארבעת אלבומיו האחרונים, אך בסופו של דבר לא נכללו בהם. זהו המשך לאוסף הקודם שיצא לפני 17 שנה.

 
נאס (נאסיר ג'ונס), אייקון ההיפ הופ המוערך ומי שנחשב לאחד מגדולי האם.סי הגדולים בכל הזמנים, מגשים את ההבטחה לעצמו ולמעריציו הנאמנים וחוזר עם The Lost Tapes 2, אלבום שמאגד קטעים נבחרים שטרם שוחררו ולא נכנסו לתוך ארבעת האלבומים האחרונים שהוציא בין השנים 2006 ועד 2018 .

כמעט 17 שנה חלפו מאז הוציא נאס את The Lost Tapes. האוסף התמקד בקטעים שטרם יצאו ולא נכנסו לשלושת האלבומים שהוציא בין 1999 ל-2001 . כאשר הכריז נאס שהוא מתכנן פרויקט דומה שיכלול קטעים שלא שוחררו מ- 15 השנים האחרונות, המעריצים היו מרוצים. The Lost Tapes 2 הפכו את החלומות של אותם מעריצים למציאות.

נאס הוחתם בחרת התקליטים קולומביה והוציא את אלבום הבכורה שלו Illmatic בשנת 1994. האלבום הגיע למעמד פלטינה בארה"ב.
כעבור שנתיים יצא אלבום הפריצה שלו It Was Written, שהגיע למעמד פלטינה כפולה בארה"ב וכלל את הלהיט הגדול If I Ruled The World. ההצלחה המשיכה ב-1999 עם האלבום I Am  שהגיע גם הוא למעמד פלטינה כפולה. כל אחד מאלבומיו הבאים (ארבעת האחרונים יצאו בחברת דף ג'ם), הגיע לפלטינה בארצות הברית וחמישה מהם דורגו במקום הראשון במצעד המכירות שם.

בנוסף לקריירה המצליחה שלו בעולם המוסיקה, נאס פיתח קריירה גם כשחקן והופיע במספר סרטי קולנוע, ביניהם ticker עם שחקן-ראפר מפורסם אחר, אייס טי.
נאס נמצא כעת בסיבוב הופעות משותף  עם מרי ג'יי בלייג', בצפון אמריקה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *