פסקול היום: שירים וקליפים חדשים

יונ 04

נורית גלרון (צילום: אילן בשור)

נורית גלרון (צילום: אילן בשור)

שרית אביטן והראפר אבי מסיקה הקליטו את זה הזמן, לרגל שבוע הגאווה ובשיתוף ליין הנשים הלסבי "ליזי". הם גם יופיעו עם השיר על הבמה המרכזית של מצעד הגאווה.

 

אריאל זילבר שר לאן פנתה אהבתנו. זילבר סיפר שמצא את השיר, שכתב שמוליק צ'יזיק המנוח, חברו ושותפו לכתיבת להיטים רבים (רוצי שמוליק), בקלטת ישנה שנשמרה בעליית הגג. לדבריו, "החומר נוצר בשנות ה-60, נכתב בשנות ה-60 והוקלט בגישה של שנות ה-60 אבל בטכניקה של היום". השיר לקוח מאלבום חדש שלו, שייצא בקרוב. בינתיים, ב-11 ביוני, הוא יופיע בזאפה, ירושלים.

נורית גלרון שרה יקיצה, שיר הנושא לאלבומה, שייצא לקראת סוף השנה, בהפקתו של עופר מאירי. גלרון כתבה את השיר ללחן של שלמה יידוב. בין הכותבים האחרים באלבומה: נתן זך, ארקדי דוכין, אביב גפן, שלומי שבן ועוד.

טומויאסו הוטיי היפני ידוע כמי שכתב וביצע את שיר הנושא לסרט להרוג את ביל. איגי פופ הוא, ובכן, איגי פופ. עכשיו הם משתפיפ פעולה: איגי שר בסינגל חדש של הוטיי,'How The Cookie Crumbles, מתוך אלבומו של היפני שייצא השנה.

פוקסס (לואיז אלן), בקליפ חדש, body talk , מתוך האלבום הבא שלה. פוקסס שברה לאחרונה שיא גיניס כאשר הופיעה בשבע הופעות, בשבעה אתרים שונים, בתוך 12 שעות בלבד. הכל לטובת ארגון צדקה למען חולי סרטן.

ולקינוח, שירים חדשים של ריטה אורה ולהקת מיוז.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *